Turkcell Tepebaşı Plaza 2015'te Anadolu Yakası'na taşınacak [Duyum]

Turkcell Tepebaşı Plaza 2015'te Anadolu Yakası'na taşınacak [Duyum]

Aldığımız duyumlara göre Türkiye'nin en büyük teknoloji şirketlerinden Turkcell, 2015 yılı içinde genel müdürlük binasını Anadolu Yakası'na taşımayı planlıyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Turkcell Genel Müdürlük binası olan Tepebaşı Plaza 2015 yılı içinde tüm çalışanlarıyla beraber aşağıda fotoğraflarını paylaştığımız RönesansBiz Küçükyalı projesi içinde konumlandırılacak.

Duyumlarımız doğrulanırsa verimlilik esasına dayalı olarak inşa edilen projenin Turkcell çalışanlarına daha modern bir çalışma ortamı sunmasının yanında, Turkcell Genel Müdürlüğü ile Turkcell Maltepe Plaza ve Supenonline Genel Müdürlüğü arasındaki mesafe de oldukça azalacak.

Doğrulamadığımız için paylaşmadığımız farklı bilgiler de var ancak Turkcell Grubu borsaya açık bir şirket olduğu için önümüzdeki dönemde  yapılacak resmi açıklamaları takip edip bu yöndeki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Yurtdışındaki teknoloji girişim ofislerinin benzerlerini ülkemizde de görmeye başladık ama özel bir şirket kampüslerini (Bkz:Yeni Apple kampüsü) görmek için uzun bir vadeye ihtiyacımız var gibi. Ne dersiniz?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.