Apple'ın yeni kampüsünün havadan son görüntüleri
Genel

Apple'ın yeni kampüsünün havadan son görüntüleri

apple-campus-2Steve Jobs tarafından 2011’de Cupertino şehir meclisine sunulan ve kabul edilen yeni Apple Campus projesi birçok açıdan merak uyandırıyor. Çevre dostu olması, farklı tasarımı ve büyüklüğü ile dikkat çeken kampüs ilk duyurulduğunda çok büyük yankı uyandırmıştı.

Eylül ayının başında sizlere aktardığımız görüntüler geçtiğimiz hafta içerisinde yenilendi ve kampüsün son halini gözler önüne seriyor.

2016 yılında tamamlanması planlanan ve duyurulduğu andan bu yana dünyanın 1 numaralı çevreci ofisi olarak lanse edilen kampüsün havadan çekilen yeni videosunda duvarları 1,5 ay önceye göre gittikçe belirginlemiş durumda.  2016 yılında tamamlanması planlanan Apple'ın yeni ofisi 260 bin metrekare genişliğinde ve 20 binden kişinin çalışabilmesine olanak sağlıyor.

Tamamlanmasıyla birlikte şüphesiz birçok şirkete ilham kaynağı olacak ofisin videoları güncellendikçe sizlere aktarıyor olacağız.

Yorumlar (3)
  1. Mehmet Çolak Mehmet Çolak

    Büyüleyici ya keşke apple bünyesinde çalışan bir işci olsaydım dedim bi an. :)

  2. Ahmet Selman Özdemir Ahmet Selman Özdemir

    Şehirdeki evlerin bahçesinde en az bir yada iki tane ağaç var. Ve böylece yukaridan bakıldığında bi beton yığını gibi görünmüyor. Bizde de eski insanlar evlerinin önlerine bahçelerinde mezarlarina ağaç dikiyorlarmis. Ama bu güzel davranışlarını çocuklarına torunlarına aktaramamislar. Şimdi ağaç kimin umurunda.

  3. Ne acıdır ki hala Steve Jobs'un kırıntılarıyla iş yapıyorlar. Hiç bir yenilik yok