SEO hakkında bilinmesi gereken herşey SEOZONE 2014'te konuşuldu [Sunumlar]

SEO hakkında bilinmesi gereken herşey SEOZONE 2014'te konuşuldu [Sunumlar]

seozeo seo konferansiTürkiye'nin uluslararası boyuttaki SEO konferansı SEOZONE 2014 25 Ekim Cumartesi günü tamamlandı ve yerli ve yabancı konuklar SEO alanındaki son gelişmeleri öğrenme ve tartışma şansı buldu. Medya sponsoru olarak desteklediğimiz etkinlikte yapılan sunumlara sizler için bir araya topladık.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Serdar Kuzuloğlu, bir kez daha teknoloji-insan etkileşimindeki önemli ayrıntılara değindi. Kendi blogundaki bir(kaç) yazının sektör liderlerinin reklam vermek isteyeceği bir şekilde arama motorlarında ilk sırada gelmesinin de aslında akla yatkın olmadığına ve büyük şirketlerin aslında içeriğe ve SEO'ya daha fazla yatırım yapabileceğine dikkat çekti.

400'e yakın SEO profesyoneli ve meraklısının katılım sağladığını öğrendiğimiz etkinlikte kaliteli içeriklerin SEO ile ilişkisinden link inşa etme tekniklerine, rakiplerin SEO performans analizinden yeni arama motoru algoritmalarına kadar geniş kapsamlı sunumlar yapıldı. seozeo seo konferansi 2 Gün boyu devam eden etkinlikten paylaşılan notlar sosyal medya akışlarında 1.5 milyona yakın kişiye erişmiş ki bu paylaşımlarda konuşmacıların sunumlarının tamamını bulmak elbette mümkün değil. Etkinlikte anlatılan 5 sunuma Webrazzi'nin Slideshare sayfasından, Bastien Grimm'in sunumuna ise kişisel Slideshare sayfasından erişebilirsiniz.

Özellikle SEOZEO'nu kurucusu Yiğit Konur'un sunumunda SEO için kullanabileceğiniz çok sayıda araca erişebileceğinizi de belirtmeden geçmeyeyim. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.