SEOZONE, SEO meraklılarını bir araya getiriyor [İndirim Kodu]
Etkinlikler

SEOZONE, SEO meraklılarını bir araya getiriyor [İndirim Kodu]

İlki geçen sene düzenlenen ve oldukça yoğun bir katılıma sahne olan SEOZONE, bu sene de 25 Ekim'de tüm SEO meraklılarını bir araya getiriyor.

SEOZEO tarafından organize edilen etkinlikte; hem yurtiçi hem de yurtdışından SEO konusuyla ilgili önemli isimler yer alacak.

25 Ekim'de Radisson Blu'da (Şişli/İstanbul) gerçekleşecek olan etkinlik; 5 farklı ülkeden 8 konuşmacıya ev sahipliği yapacak.

SEOZONE'da geçen seneden farklı olarak bu sene bir de yat partisi düzenlenecek. Platinum bilet alan katılımcıların katılabileceği yat partisinde kontenjan 50 kişiyle sınırlı.

Webrazzi okuyucularına özel indirim

Etkinlikte Silver, Platinum ve Gold olmak üzere 3 farklı bilet satılıyor. Silver bilet satın alan katılımcılar internet erişimi ve sınırsız içecek imkanlarına sahip olurken Gold biletler ise bunlara ek olarak ücretsiz öğle yemeği yiyebiliyor ve konferans video'larına erişebiliyor.

Platinum bilet katılımcıları ise tüm bu hakların yanında yat partisine de katılabiliyor. Biletler sırasıyla 147, 187 ve 247 Euro. Bu arada etkinlikte 3 ve üzeri bilet satışlarında yüzde 30 indirim yapıldığını da ekleyelim.

Webrazzi okuyucuları ise 'WEBRAZZI40' kodunu kullanarak her 3 bilet kategorisi için de 40 Euro değerinde bir indirimin sahibi olabilir. Bu indirimden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 'İndirim Kodu' alanına WEBRAZZI40 kodunu girmek. Ayrıca bu indirim kodu 3 ve üzeri satışlardaki yüzde 30 indirimle de birleştirilebiliyor.

M. Serdar Kuzuloğlu, Google'dan Murat Yatağan, Orainti'den Aleyda Solis, Point Blank SEO'dan Jon Cooper ve iPullRank şirketinden Mike King gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı SEOZONE ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Webrazzi olarak medya sponsoru olduğumuz bu etkinliğe tüm SEO meraklılarının katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (9)
 1. Komiser Komiser

  çok pahalı yiğitler uçmuş..

  1. Ahmet Yorulmaz Ahmet Yorulmaz

   ...dedi, hayatında hiç organizasyon yapmamış adam.

 2. Mehmet Tandogan Mehmet Tandogan

  Geçen sene katılmıştım. Gerçekten güzel bir etkinlik. Umarım yine aynı kalibrede olur.

 3. Meraklı Meraklı

  Çok pahalı. Ayrıca bir mühendislik dalını "merak" olarak sergilemeniz de enteresan bence.

 4. Birkan Akpınar Birkan Akpınar

  İzmir'de düzenlenen Seo konferansında 5 başarılı Türk seo uzmanı katılıyor. Üstelik ücretsiz hangisine gideceğim konusunda kararsız kaldım.

  1. Maydonoz Hanım Maydonoz Hanım

   Alakaya maydonoz?

   Bence senin hangisine gideceğin belli ancak şunu belirtmek isterim. Başarı göreceli bir kavram, yapılan işlere bakmak lazım. Global anlamda tanınmış birilerinin tecrübelerini dinlemek varken forumlarda link paketi satan adamları (n11 hariç) dinlemek çok saçma geliyor. Acınası ve alakası olmayan 2 konferansı karşılaştırmışsın. Acımasız bir gerçek olabilir ama adamlar hala backlink paketi satıyor veya alıyor!

   Başka sözüm yoktur, hakim bey!

   1. Birkan Akpınar Birkan Akpınar

    SeoZeo'nun backlinkpaketleri.com projesi ile yüzlerce kişiye karşılıksız backlink paketleri sattığını unuttunuz sanırım. Eleştirdiğiniz şahıs ve firmalar sizden on kat daha etik ve dürüst iş yapmaktadırlar.

 5. Akif Kuzeytemiz Akif Kuzeytemiz

  Geçen yıl ilk olmasına rağmen etkinlik gayet iyiydi, tüm dijital pazarlama uzmanlarının, e-ticaret yöneticilerinin ilgilenmesi gereken bir etkinlik. Üstelik samimi bir ortamda gerçekleşiyor. Eminim 2. etkinlik 1. etkinlikten çok çok daha iyi geçecektir.

 6. İlyas İlyas

  Geçen sene de katılmıştım. Açıkçası konuşmacıların yabancı olması tüm katılımcılar tarafından eleştirildi. Çünkü anlatım ve örneklemeler yabancı piyasaya göre yapıldığından Türkiye şartlarına uygun olmadığı için verim minimumda kaldı. Bu sorunu kendileri de farkedip bu sene sadece Türk katılımcıları bekliyorken yine yabancı konuşmacıların olması hayal kırıklığı bence.