Apple, iPad Air 2 ve iPad mini 3'ün detaylarını paylaşacak [Canlı Bloglama]

Apple, iPad Air 2 ve iPad mini 3'ün detaylarını paylaşacak [Canlı Bloglama]

Apple bugün iPad Air 2 ve iPad mini 3'ün görüntülerinin sızmasıyla birlikte bugün belki de en az heyecan duyulan etkinliklerinden birini yapacak. iPad yönüyle heyecanın sönmesine karşılık Apple Pay ile ilgili detayları açıklaması beklenen Apple'ın saat 20:00'da başlayacak etkinliğinde canlı bloglama ile sizlere detayları anlık olarak aktaracağız.

Kısaca hatırlayalım; bildiğiniz gibi Apple yeni iPad'lerin tanıtımı için 16 Ekim'e randevu vermişti ancak beklenen iPad'lerin özellikleri yanlışlıkla (?) yayınlandı. Yeni ürünlerin fotoğrafları daha önce sızmıştı ancak yine de Apple'dan gelen bu hamle(!) heyecan bulutunu biraz dağıttı.

iPad'ler dışında 'Retina Display' özellikli ilk iMac'in ve OS X Yosemite'in de ektinlikte tanıtılması beklenen yenilikler arasında yer alıyor. Ayrıca gün içerisinde sizlerle paylaştığımız Apple Store'un online mağazasının her zaman olduğu gibi yeni güncellemeler için kapılarını kapattığını belirtelim.

Bu akşam saat 8’de başlayacak etkinlikte bir sürpriz olur mu bilmiyoruz ama Apple Watch'un da bir önceki etkinlikte tanıtılmış olması bu ihtimali güçleştiriyor.Sözü fazla uzatmadan saat 20:00'de görüşmek üzere diyoruz...

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.