SPONSORLU

Sosyal Medya Akademisinde 4. Dönem Başlıyor!

Sosyal Medya Akademisinde 4. Dönem Başlıyor!

Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen "Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı" 4. dönemiyle kapılarını açıyor. Türkiye'nin en başarılı sosyal medya eğitim programı, haftada 12 saatten oluşan 5 haftalık derslerde sosyal medya alanında Türkiye'nin en yetkili isimlerini misafir ediyor.

Katılımcılar Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı'nda dijital pazarlamaya nereden başlanması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda eğitim görerek Sosyal Medya Uzmanlığı kariyerlerine adım atıyorlar.

Marmara Üniversitesi çatısı altında sunulan "Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı" güncellenmiş eğitim içeriğiyle standart eğitim müfredatlarından ayırılıyor ve sosyal medya uzmanı olmak isteyenlerin bilgi ve becerilerini geliştiren çalışmaları içeriyor.

Sosyal Medya Eğitimi Sertifika programı 18 Ekim - 16 Kasım tarihleri arasında toplam 60 saat 5 haftasonunda Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü'nde gerçeklşecek. Tüm üniversite öğrencilerine %20 ekstra indiriminin uygulandığı sertifika programının ücreti 2.750 TL + KDV'dir.

Program içeriği ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular ve kayıt için Ayça Özaslan'a 0 (212) 273 1505 nolu telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sertifika programı Boomads ve Hürriyet tarafından da desteklenmektedir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.