Emre Aydın'ın yemek siparişi girişimi Bolbol.com, mobilden sonra web yayınına da başladı

Emre Aydın'ın yemek siparişi girişimi Bolbol.com, mobilden sonra web yayınına da başladı

Emre Aydın'ın online yemek siparişi servisi Bolbol.com web yayınına başladı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Android ve iOS için mobil uygulamalarını yayınlayarak kullanıcılarla buluşan Bolbol'un hizmetini web üzerinden vermeye başlaması, pazara girişi açısından oldukça önemli bir gelişme.

bolbol ana

Sade ve açık bir arayüze sahip Bolbol.com'un ana sayfasının merkezinde arama özelliği var. Konumunuzu belirterek kullanmaya başladığınız sayfada, sipariş vermek istediğiniz restoran veya yemek türüne göre arama yapabiliyorsunuz. Mobil uygulamalarında olduğu gibi, listelenen sonuçları mutfak tipi, restoran puanı, ödeme tipi gibi parametrelere göre filtreleyerek, özelleştirebilmeniz de büyük kolaylık sağlıyor.

oy7L1BF0RO

Arama yapmak yerine seçeneklerinizi görmek isterseniz, Bolbol.com'un Menüler kategorisi size yardımcı oluyor. Köfteden pastaya, pizzadan Uzakdoğu mutfağına kadar farklı yemek türleri arasından seçim yapıp, arama sonuçlarını kişiselleştirebiliyorsuuz.

Restoranlar için komisyon ve giriş ücreti yok

Restoranlar için yemek siparişinde komisyon ve giriş ücreti almayan Bolbol.com, pazarlama servislerinden gelir yaratmayı planlıyor. Şirket bunun için dileyen restoranlara banner reklamları, affiliate marketing, SMS ve e-posta gibi pazarlama hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Bolbol.com restoranların komisyon ücretleri için ayırdıkları bütçeleri kendi pazarlama faaliyetleri için kullanabilecekleri bir servis haline gelmek istiyor. Örneğin, Bolbol.com sayfasındaki arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen restoranlara bu hizmeti sunuyor olacak.

bolbol restoran

Bugün bin 44 restoran ve yaklaşık 75 bin yemeğin listelendiği Bolbol.com'un veritabanı geliştirilmeye devam ediyor. Aradığınız ve bulamadağınız mekanlar Restoran Öner seçeneğinden iletebiliyorsunuz.

Bolbol, mobil ve web'den verilen siparişler karşılığında puan ve rozetler kazandırarak, kullanıcı bağlılığı yaratmayı da amaçlıyor.

İncelemek isterseniz Bolbol.com web sayfası burada, iOS uygulaması için buraya, Android uygulaması için buraya gitmeniz gerekiyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.