Yeni online yemek sipariş servisi BolBol.com'un iOS uygulaması yayınlandı
Mobil

Yeni online yemek sipariş servisi BolBol.com'un iOS uygulaması yayınlandı

Temmuz ayının ilk haftasında Android uygulaması yayınlanan CicekSepeti.com kurucusu Emre Aydın'ın online yemek siparişi girişimi BolBol.com artık iOS'te. Pazarın dominant oyuncusu YemekSepeti.com'a rakip olarak gelen BolBol.com, önceliği mobile vermesiyle ayrışıyor. BolBol.com'un web sayfasının önümüzdeki birkaç hafta içinde açılması planlanıyor.

Facebook profilinizle de giriş yapabildiğiniz uygulamanın veri tabanında aradığınız her restoranı henüz bulamayabilirsiniz. Ancak dilerseniz favori restoranlarınızı uygulama üzerinden önerebiliyorsunuz. Uygulamanın kısa süre içinde kapsamını genişletmesini bekliyoruz.

Uygulamayı kullanmaya lokasyonunuzu belirterek başlasanız da, farklı parametrelere göre yemek seçeneklerini görüntülemeniz mümkün. Örneğin, yakınınızdaki restoran ya da yemekleri listeleyip, filtreleyebileceğiniz gibi; etrafınızdaki restoranları popülerlik, yakınlık ya da minimum paket tutarına göre sıralayabiliyorsunuz.

Puan biriktirebildiğiniz uygulamada, "Yenilik Sevenler","Kredi Kartım Var", Restoran Yorumlarım", "En Büyük Sipariş Benimki" gibi çok sayıda tanımlı görevi tamamladıkça rozetler kazanmanız da mümkün.

Android uygulamasıyla aynı özellikleri barındıran BolBol'u denemek isterseniz, iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Uygulama ile ilgili daha fazla detayı da buradan görebilirsiniz.

bolbol iOS

Yorumlar (6)
 1. yemeksepeti karşısında birkaç ay içerisinde sıkıntıya girecek ve kapanacaktır, bunun olmaması için yenilikçi bir yaklaşım sergilemesi gerekir, ben parkın ortasındayken yemek getiremedikten sonra mobile önem vermesi neye yarar..

  1. Puffuduk Puffuduk

   Nasıl yani? Getiriyor ki, ben denedim

   1. Nereye getirdi ? bostancı sahilinde bankta otursan bile ayağına kadar getiriyormu siparişi

 2. Yemeksepetinin bunca zamandir kendine birsey katmamasinin cezasi olarak geliyor bolbol. Yemek sektorunde de rekabetin olmasi kullanicilara yariyor olacak. Umarim basarili olurlar.

 3. Ali Kesebi Ali Kesebi

  Yemeksepetine rakip olarak cikip yemek sepetinden daha basarisiz bir uygulama ile yola cikiyor. Uygulama herhalde birden fazla platformda calisabilsin diye phonegap yada benzeri bir cozume gidilmis gibi gozukuyor. Buda bana gore ozellikle iOS'de kullanici deneyinimi etkiliyor. Beklentim daha fazlaydi.

 4. Keşke konuşarak sipariş verebilsek cepten olunca elle bişeyler yazması seçmesi zor oluyor