Webrazzi Android uygulaması yayında!

Webrazzi olarak arayüz tasarımımızı yenilememizin üzerinden yaklaşık 3 ay geçti. Bu 3 aylık sürede iPhone ve Android uygulamalarımız için çalışırken araya bir de Google Chrome uygulamamızı sıkıştırdık. :)

Bugün Android uygulamamızın duyurusu ile karşınızdayken, çok kısa bir süre içinde de iPhone uygulamamızı yenileyeceğimizi paylaşalım.

Biraz önce Google PlayStore'a yüklediğimiz uygulamamıza çok sayıda resmi olmayan uygulama yüzünden arayarak ulaşmanız çok kolay değil. Ancak yayıncı bölümünde yer alan Webrazzi'den ayrıştırabilir ya da direkt bu bağlantı üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

android-ekran-goruntusu-1

Emanova Digital tarafından geliştirilen Android uygulamamızda Webrazzi'de yayınlanan tüm yazılara, Webrazzi TV video'larına ve popüler haberlere ulaşabiliyorsunuz. Uygulama içinde Webrazzi haberlerini Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlardan paylaşmanız, e-posta olarak dilediğiniz kişiye/kişilere göndermeniz ve okuma listenize eklemeniz de mümkün.

Webrazzi Android uygulamasının içinde bulunan Okuma Listesi özelliği ile o an okuyamadığınız Webrazzi haberlerini daha sonra okumak adına hızlıca kaydedebiliyorsunuz. Bu arada paylaşım ve okuma listem aksiyonları için haber başlıklarını sola doğru çekmeniz yeterli. Diğer yandan Webrazzi haberlerinin detay sayfasında da paylaşım, okuma listem, yorum yazma ve 'benzer yazılar' gibi tüm özellikler aktif durumda.

emanova-dijital-logoBu arada Android uygulamamızı geliştirme sürecinde oldukça yakın çalıştığımız yazılım danışmanlığı ve 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan Emanova ekibine, sürekli gidip gelen revizelerde gösterdikleri sabır için ayrıca teşekkür ediyoruz. :)

android-ekran-goruntusu-2

Son olarak; Android 3.0 ve üzeri versiyonlarda çalışan Webrazzi Android uygulaması şu an için yalnızca Android'li cep telefonları ile uyumlu çalışıyor. Android uygulamamızı hem sizden gelen geri bildirimler hem de değişen teknolojiye göre ilerleyen dönemde güncelleyeceğiz.

Lütfen bize geri bildirim ve tavsiyelerinizi iletmekten çekinmeyin. Android uygulamamız hakkında her türlü öneri ve hata bildirimleriniz için [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.