Webrazzi Chrome uygulaması tamamen yenilendi!
Arama
Teknoloji

Webrazzi Chrome uygulaması tamamen yenilendi!

main-imageWebrazzi Chrome uygulamasını 2013’ün Eylül ayında sizlere tanıtmıştık. Yenilenen Webrazzi.com tasarımıyla beraber bugün Chrome eklentisinin de tasarımını ve hatta genel yapısını tamamen değiştirdik.

Hali hazırda Google Chrome uygulamamızı kullanan okuyucularımız uygulamalarını güncelleyebilir, ya da ilk kez kurulum yapacak okuyucularımız şuradan yeni versiyona ulaşabilir.

Yenilenen uygulamada; her bir yeni sekme açışınızda Webrazzi’ye eklenen son haberler listeleniyor. Bunun dışında adres çubuğunuzun hemen yanında bulunan uygulama ikonuna tıklayarak da güncel Webrazzi haberlerine göz atabilirsiniz.

Ayrıca yenilenen Webrazzi Chrome uygulamasıyla beraber yayına giren her bir haber için Google Chrome üzerinden bildirim almaya devam ediyorsunuz.

webrazzi-chrome-uygulamasi

Tamamen JavaScript kullanarak geliştirdiğimiz eklentide; Webrazzi’de yayına giren son 40 yazının başlık, görsel, yazar adı ve sosyal paylaşım rakamlarına ulaşmanız mümkün. Hem kendi sunucularımızdaki yükü azaltmak hem de size daha hızlı bir deneyim sunabilmek adına uygulamayı bir cache mekanizması üzerinde çalışır halde tasarladık. Dolayısıyla Webrazzi.com ile Webrazzi Chrome uygulaması arasında 5-6 dakikalık bir senkron farkı yaşayabilirsiniz.

Bu arada Webrazzi’yi bilgisayarlarından ziyaret eden okuyucularımızın yarısından fazlasının Google Chrome kullanıcı olduğunu da ekleyelim. Yenilenen Google Chrome uygulamamız hakkında yorum ve önerilerinizi tech [at] webrazzi.com e-posta adresine bekliyoruz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
 1. Yusuf Dursun dedi ki:

  Elinize sağlık çok güzel olmuş.

 2. Serkan Karaduman dedi ki:

  Gayet temiz ve kullanışlı. Çok güzel olmuş… Ama Chrome anasayfasını değiştirmek gibi bir gaflette bulunmaması iyi olurdu.

  1. Serkan Karaduman dedi ki:

   Baya baya müdahale etmişsiniz ya Chrome anasayfama, eklentiyi kaldırmadan değiştiremiyorum bile. Ne farkı kaldı malware’lerin bize çektirdiği eziyetten…

   1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

    Bu tip eklentilerin özelliği bu şekilde. Ancak belki sadece bildirimlerin çıkacağı bir seçenek olabilir.

 3. Mehmet Emre dedi ki:

  Uygulama gayet güzel. Sürekli siteye girip takip etmek yerine hızlıca ilgimi çekenleri görmek daha kullanışlı

 4. Mehmet Emre dedi ki:

  Bir sorunla karşılaştım. Yeni sekme olarak manuel ayarlama seçili olmasına rağmen yeni sekmeye bastığımda sürekli webrazzi açılıyor.

 5. Bu yeni sekme durumu ile ilgili bir ayarlama (güncelleme) şart! yoksa sırf o nedenden dolayı bir çok kişi eklentiyi kaldırabilir ki buna bende dahilim 😉 Emeği geçenlere teşekkürler.

 6. Cahit Erk dedi ki:

  Bildiğin mallware olmuş bu, çok saygısızca. Yeni sekme açtığımda kendi sonuçlarını gösteriyor. Bir hataya düşmüşsünüz, vazgeçmelisiniz.

 7. Mehmet dedi ki:

  Sırf anasayfaya müdahale etmeyi değiştiremediğimiz için uygulamayı kaldırmaktan başka çare yok.

Bir Yorum Yazın