Webrazzi Android uygulaması yayında!
Mobil

Webrazzi Android uygulaması yayında!

Webrazzi olarak arayüz tasarımımızı yenilememizin üzerinden yaklaşık 3 ay geçti. Bu 3 aylık sürede iPhone ve Android uygulamalarımız için çalışırken araya bir de Google Chrome uygulamamızı sıkıştırdık. :)

Bugün Android uygulamamızın duyurusu ile karşınızdayken, çok kısa bir süre içinde de iPhone uygulamamızı yenileyeceğimizi paylaşalım.

Biraz önce Google PlayStore'a yüklediğimiz uygulamamıza çok sayıda resmi olmayan uygulama yüzünden arayarak ulaşmanız çok kolay değil. Ancak yayıncı bölümünde yer alan Webrazzi'den ayrıştırabilir ya da direkt bu bağlantı üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

android-ekran-goruntusu-1

Emanova Digital tarafından geliştirilen Android uygulamamızda Webrazzi'de yayınlanan tüm yazılara, Webrazzi TV video'larına ve popüler haberlere ulaşabiliyorsunuz. Uygulama içinde Webrazzi haberlerini Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlardan paylaşmanız, e-posta olarak dilediğiniz kişiye/kişilere göndermeniz ve okuma listenize eklemeniz de mümkün.

Webrazzi Android uygulamasının içinde bulunan Okuma Listesi özelliği ile o an okuyamadığınız Webrazzi haberlerini daha sonra okumak adına hızlıca kaydedebiliyorsunuz. Bu arada paylaşım ve okuma listem aksiyonları için haber başlıklarını sola doğru çekmeniz yeterli. Diğer yandan Webrazzi haberlerinin detay sayfasında da paylaşım, okuma listem, yorum yazma ve 'benzer yazılar' gibi tüm özellikler aktif durumda.

emanova-dijital-logoBu arada Android uygulamamızı geliştirme sürecinde oldukça yakın çalıştığımız yazılım danışmanlığı ve 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan Emanova ekibine, sürekli gidip gelen revizelerde gösterdikleri sabır için ayrıca teşekkür ediyoruz. :)

android-ekran-goruntusu-2

Son olarak; Android 3.0 ve üzeri versiyonlarda çalışan Webrazzi Android uygulaması şu an için yalnızca Android'li cep telefonları ile uyumlu çalışıyor. Android uygulamamızı hem sizden gelen geri bildirimler hem de değişen teknolojiye göre ilerleyen dönemde güncelleyeceğiz.

Lütfen bize geri bildirim ve tavsiyelerinizi iletmekten çekinmeyin. Android uygulamamız hakkında her türlü öneri ve hata bildirimleriniz için [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (11)
 1. Telefonla hiçbir bağlantısı olmadığı halde konuşma, medya ve profil bilgilerine neden erişim isteniyor?

 2. ios versiyon içinde güncelleme istiyorum. teşekkürler.

 3. Gerçekten çok başarılı bir uygulama olmuş.

 4. kullanıcıya push notification gondermek, mobil odeme, lokasyon bazlı hızmetler, offline icerik gibi ozellikler olmadıkca

  bu uygulama yerine chrome'dan acmak daha hızlı kolay her zaman güncel, bugfree, olacagı icin uygulama yazdırmak boşa harcanan vakit oluyor

  bkz, hurriyet, millliyet'in uygulamalarının download sayısına bir de tümünü birleştiren uygulamaların download sayısına

  ayrıca paylasım butonunu bilinen android UX dısına tasımak tam bir fail

  read it later icin zaten share butonunu kafanıza gore degiştirmeseydiniz insanlar alıstrıgı diger sekillerde offline datayı tutabilir

  (add to pocket gibi)

  ayrıca actionBar icin android3.0 demişsiniz ama 3 ve 4 arası telefon yok, sadece bir kac tablet var onlar da piyasada degil

  direk min4 diyebilirdiniz

  eger bu uygulama tabletler icin duzgun dizayn edilmemişse bu durum daha da manasız oluyor

  ayrıca tablet tasarımı yapmak ortalama bir android devTeam icin cok da inanılmaz bir iş degil

  millet daha rahat okuyabilmek icin tablet kullanıyor, siz ki video ve text icin telefona destek verip tablete vermiyorsunuz

  tebrikler, boyle devam

 5. muazzam bir uygulama olmuş uzun zamandır bekliyorduk.

 6. iOS uygulaması aylardır bozuk bir el atsanız hiç fena olmaz.

 7. webrazzi zaten mobil uyumlu arayüzü yok mu? Yani ben mobilden web browser dan açsam tablet, telefon farketmez daha iyi bunun için ayrı bir uygulama yüklemeye gerek yok. Ha ek özellik geliştirilir ki kullanıcıların hoşuna giden kullanabildikleri o zaman uygulamayı yüklemek için bir sebep olur.

 8. Ben Beğendim Doğrusu.

 9. Ekonomist Ekonomist

  O zaman yenilenecek iOS uygulamasını beklemeye devam edelim.

 10. Cüneyt Ayyıldız Cüneyt Ayyıldız

  Kendimde bir android geliştiricisi olaraktan merak ettiğim olay, sadece haber okuyacağım bir uygulama neden Kimlik, Telefon ve Fotoğraflarımıa erişmek istiyor?

 11. Aydın Yıldırım Aydın Yıldırım

  Aşağıdaki izinlerin neden alındığına dair bir açıklaması olan var mı?

  Kimlik

  Şunlardan birini veya daha fazlasını kullanır: cihazdaki hesaplar, profil verileri

  Telefon

  Şunlardan birini veya daha fazlasını kullanır: telefon, çağrı kaydı. Bunlar için ödeme alınabilir.

  Fotoğraflar/Medya İçerikleri/Dosyalar

  Şunlardan birini veya daha fazlasını kullanır: cihazdaki resim, video veya ses dosyaları gibi dosyalar, cihazın harici depolama alanı