Flappy Bird’ün geliştiricisinin oldukça zor olan yeni oyunu Swing Copters yayınlandı
Mobil

Flappy Bird’ün geliştiricisinin oldukça zor olan yeni oyunu Swing Copters yayınlandı

Bu hafta içerisinde Flappy Bird’ün geliştiricisi Dong Nguyen’den yeni oyunu Swing Copters'in Android ve iOS kullanıcılarına sunulacağanı paylaşmıştık. Bugün uygulama mağazalarında yayına alınan oyun tek bir sıfatı hakediyor o da "çok zor". Mobil oyunun sevindiren noktasıysa ücretsiz olması.

Reklamları görmek istemeyen kullanıcılar için 0,99 dolarlık uygulama içi satın alma seçeneği de olan oyunda, reklamların ilk günden devreye alındığını belirtelim. Daha önce belirttiğimiz gibi Flappy Bird'de sağa doğru devam eden oyun, Swing Copters’teyse yukarı doğru sürüyor ve görsel açıdan Flappy Bird’e göre zenginleştirilmiş.swing-copters

Oyunun Flappy Bird'den en önemli farkıysa daha zor olması. Daha önce Flappy Bird'ün bağımlılık yaptığını düşündüğü için uygulama mağazalarından kaldıran Dong Nguyen'in yine aynı yolu izleyip izlemeyeceği merak konusu. Yeni oyunu merak eden Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları da buradan indirebilirler.

 

Yorumlar (2)
  1. Ayhan Yılmaz Ayhan Yılmaz

    o bu değilde çocuk parayı kırdı be abi.. Ayrıca o bağımlılık yapıyomuş mapıyomuş hikaye bunlar . Tamamen reklamdı o . popülaritesi 3 günde zrive yaptı adam. Sonuçta altın yumurtlayan tavukta kesilmez.

  2. Stres sahibi olmak için biçilmiş kaftan.