Square Kurucu Ortağı Jim McKelvey Webrazzi Summit'te olacak!

Square Kurucu Ortağı Jim McKelvey Webrazzi Summit'te olacak!

25 Eylül'de gerçekleşecek olan Webrazzi Summit gittikçe yaklaşırken yeni konuşmacılarımız da eklenmeye devam ediyor. Bugün sizlerle paylaşacağımız isim Square'in kurucu ortaklarından Jim McKelvey!

Ödeme sistemleri alanında son yılların en önemli girişimlerinin başında gelen Square'in kurucu ortağı olan Jim McKelvey, Square ile paralel olarak LaunchCode'u yönetiyor. Square fikrinin sahibi olan Jim McKelvey, ürünün iPhone'lara takılan ilk versiyonunun da tasarımcısı. 2010'a kadar Square'in yönetim kurulu başkanlığını yapan McKelvey, halen kurulda üye olarak görevini sürdürüyor.

Jim McKelvey ile birlikte Webrazzi Summit'e kurucu veya üst yönetici düzeyinde katılan şirketler arasına Square'de dahil oldu. BlaBlaCar, Y Combinator, TechCrunch, SimilarWeb, Duolingo, MUBI, LaMetric, HotelTonight, Tech.Eu, Aslanoba Capital, Web Arts, ArabNet ve önümüzdeki günlerde duyuracağımız isimlerle birlikte çok sayıda önemli şirket temsilcisi Webrazzi Summit konuşmacıları arasında yer alacak.

İnternet ve teknoloji ekosisteminin bu en en etkili konferansına halen devam eden indirimli fiyatlarla 400 Euro’dan katılabilirsiniz.

Bu yıl yoğun ilgi gören Webrazzi Summit’e indirimli fiyatlardan bir an önce kaydınızı tamamlamanızı tavsiye ederiz. webrazzi-summit-2014

Webrazzi Summit 2014'ün diğer konuşmacıları

Andre Morys - Web Arts
Andre Morys - Web Arts
efe-cakarel
Efe Çakarel - MUBI
Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital
Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital
Heather Leisman - HotelTonight
Heather Leisman - HotelTonight
kirsty-nethoo
Kirsty Nathoo - Y Combinator
Luis von Ahn - Duolingo
Luis von Ahn - Duolingo
Mike Butcher- TechCrunch
Mike Butcher- TechCrunch
Nazar Bilous - LaMetric
Nazar Bilous - LaMetric
Nicolas Brusson - BlaBlaCar
Nicolas Brusson - BlaBlaCar
omar-christidis
Omar Christidis - ArabNet
Or Offer - SimilarWeb
Or Offer - SimilarWeb
Robin Wauters - Tech.eu
Robin Wauters - Tech.eu

Sponsorlarımıza teşekkürler!

Webrazzi Summit’in 2014'un ilk Elmas sponsoru bu sene de geçen sene olduğu gibi Turkcell oldu. Şu ana kadar onaylanmış olan diğer sponsorlarımız ise şöyle: Platin sponsorlarımız TEB ve Yandex, Altın Sponsorlarımız Crenvo İK, Ford, Intel, metrics34Sociomantic, Gümüş sponsorlarımız 212, kliksa ve tmob, Medya Sponsorlarımız Karnaval ve Start Up Dergisi, ile destekleri için Bayraktar & Partners ve Endeavor Türkiye'ye teşekkürler.

Sponsor olmak için hemen bize ulaşın!

Webrazzi Summit’in bu sene de çok değerli sponsorları var ve halen birçok firma ile de sponsorluk görüşmeleri devam ediyor. Eğer şirketinizin Webrazzi Summit’in bir parçası olmasını istiyorsanız bize [email protected] adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.