Fleex ile en sevdiğiniz videoları izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz

Fleex ile en sevdiğiniz videoları izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz

fleex.tv-logoOnline İngilizce eğitim platformları arasındaki rekabetin 2013 yılının başlarından bu yana ciddi şekilde arttığını görüyoruz ve her geçen gün yeni bir eğitim platformu ile tanışıyoruz.

Sizlere daha önce tanıttığımız Dualingo, LinguaLeo, Cambly'den sonra bugün sizlere tanıtacağımız servis Fleex.tv, ben Fleex.tv ile Product Hunt üzerinde karşılaştığımı en başta belirtmek istiyorum. Son olarak hisselerinin bir bölümünü Y Combinator'a satan Product Hunt'ı takip etmiyorsanız etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Fleex.tv, online test, kelime öğretme ya da eğitmen/yabancılarla online olarak konuşarak dilinizi geliştirmeden daha farklı bir yapıda size yabancı dil öğrenme imkanı sunuyor. Fleex'in sunduğu özel video player sayesinde Torrent, YouTube veya sizin elinizde bulunan herhangi bir videoyu altyazılı olarak izleyebiliyorsunuz.

Altyazılarda anlamını bilmediğiniz kelimelerin üzerine gelerek ingilizce olarak açıklamalarını görebilmeniz mümkün. Fleex'in sunduğu özel bir avantaj sadece bu değil ilk olarak kendi seviyenizi üye olduktan sonra seçiyorsunuz ve kendinize bir çalışma programı oluşturuyorsunuz. Tüm bunların ardından platform sizin dil bilginizi ve ilerlemenizi kendi kurduğu bir algoritma ile ölçtükten sonra daha kompleks altyazıları size sunuyor yani 3. seviyede size sunulan altyazı ile 7. seviyede sunulan altyazı farklı. Toplamda ise 20 farklı seviye var.

fleex.tvFleex.tv şu anda aralarında Türkçe dahil 29 dili destekliyor. Arayüzün tamamı olmasa da büyük bir bölümünü Türkçe olarak kullanabilmeniz mümkün burada ayrıcı bir parantez açmak istiyorum, servisin Türkçeleştirme çalışmalarına katkıda bulunabileceğinizi de belirteyim.

Servisin kullanımına ve ücret politikasına gelecek olursak ilk olarak deneme amaçlı bir video izlemeniz ücretsiz ancak sonrasında aylık olarak 4,99 euro ya da 30 euro'ya sınırsız üyelikten birine geçiş yapmanız gerekli. Windows, Mac ve Android uygulamaları bulunan Fleex.tv'ye özellikle yabancı dil öğrenmek isteyenlerin göz atmasını tavsiye ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.