Turkcell’in akıllı bilekliği T-Fit, uygun bir fiyatla piyasaya çıktı!
Teknoloji

Turkcell’in akıllı bilekliği T-Fit, uygun bir fiyatla piyasaya çıktı!

Turkcell'in yeni akıllı telefonu Turkcell T50 ile tanıttığı akıllı bilekliği T-Fit de satışa çıktı. Merakla beklenen bilekliğin peşin fiyatı 119 TL.

Turkcell, T 50'yi 9 Temmuz'da satışa çıkarmış ve T Fit için ay sonunu işaret etmişti. T-Fit'in Turkcell nmağazalarından ve Turkcell.com.tr'den (henüz siteye eklenmemiş) satın alınabileceğini açıklayan Turkcell, T-Fit'i akıllı telefon kontratlarına ek olarak ayda 5,90 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

USB'den şarj olabilen ve 3 gün pil ömrü vaadeden T-Fit'in ağırlığı 18 gram ve 0.49 inç OLED ekrana sahip. Bluetooth v4.0 bağlantı özelliğine ve hassas hareket sensörüne sahip Turkcell T-Fit ile neler yapabileceğini hatırlatalım;

 • Adım sayısı takibi
 • Mesafe takibi
 • Harcanan kalori bilgisi
 • Saat gösterimi
 • Titreşimle uyandırma
 • Bilek hareketi ile ekran kontrolü
 • Uyku kalitesi takibi
 • Hedef Belirleme

Turkcell T-Fit'i Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip (T40 sahipleri için üzücü haber) tüm akıllı telefon sahiplerinin kullanması mümkün. T-Fit'ten faydalanmak için Turkcell AppMarket ya da Google Play’den Turkcell Fit uygulamasını indirmek gerekiyor. Ancak akıllı telefon senkronizasyonu için kullanıcıların Turkcell abonesi olmaları gerekiyor.

turkcell t-fit fiyati akilli bileklik

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 13 dolarlık akıllı bilekliğini tanıtarak bu pazarda fiyatları dibe çekmişti. Bakalım Turkcell, T-Fit'ten ne kadar satacak. Turkcell'in geniş bir tanıtım kampanyası yapması bu pazarın gelişmesi için de faydalı olacak.

Yorumlar (7)
 1. Barış Barış

  Almayı düşünüyorum fakat Turkcell abonesi olma zorunluluğu şuanda kafamı kurcalıyor.

  Ürünü kullanmak için illaki Turkcell li olmak saçma geliyor, bana tarife olarak hitap etmiyor Turkcell.

  Sanıyorum almaktan vazgeçeceğim.

 2. Yasemin Toruner Yasemin Toruner

  13 dolara cep telefonunun bile kilidini acan varken 119 TL lik fiyati "makul" diye tanitan arkadas, dalga mi geciyorsun? yoksa bu kelime icin avanta mi aldin?

 3. Ahmetkayar Ahmetkayar

  Turkcell farkını ortaya koyuyor ancak abone zorunluğu olması biraz sıkıntı bir durum. Bu tip ürünlerde abone zorunluğu olmamalı.

 4. Seçkin Seçkin

  Bence pahalı fiyatı...

 5. 119 TL'ye dandik ötesi bir saat. Peeh!

 6. Teknotag Teknotag

  Büyük firmalar artık gidilebilir teknolojilere yöneldiler bence gayet mantıklı.

 7. smart watch s6 130 tl daha kaliteli