Girişim Ofisleri bu hafta Kliksa'yı ziyaret etti
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri bu hafta Kliksa'yı ziyaret etti

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Ümit yenilenen Kliksa'yı ziyaret ediyor. Şirketin Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan'ın gezdirdiği ofis gezisinde sadece Kliksa'nın ofisini değil aynı zamanda Kliksa'nın yenilenen yüzünü ile nelerin değiştiğini ve gelecek hedeflerini dinliyoruz.

Geniş ve ferah ofisiyle dikkat çeken Kliksa ziyaretinde Ümit'in pilates topuyla hayli eğlendiğini belirtelim :) Sabancı Holding'in en genç şirketi olan Kliksa'yı merak edenler bu bölümü kaçırmayın, WebrazziTV‘de 70′in üzerinde bölümünü yayınladığımız Girişim Ofisleri’nin tüm bölümlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (13)
 1. Hatırladığım kadarıyla daha önce Kliksa yı ziyaret etmişti hatta bir çok yorum yazanlar ofisin devlet dairesi gibi olduğunu yazmıştı. Demekki ofisi flaan değiştirip tekrar çağırmışlar webrazziyi paranın gözü kör olsun

 2. Ayhan Baris Ayhan Baris

  "-yor olacağız." sendromundan ne zaman kurtulacağız acaba.

 3. Birkaç gün önce kliksa'ya iş başvurusu yapmıştım. Benim için yararlı bir video oldu :)

  1. İnş başlarsın :)

 4. Aradan tam bir sene geçmiş ve değişim herşeye yansımış! :))

  Fakat bu ingilizce kullanma hayranlığı nedir ya! Türkçe kullanın Türkçe...

 5. Gökhan Bitiren Gökhan Bitiren

  Videnon özeti: Anlaşıldı kliksa çok rahat, öyle böyle raat değil, insanlar mesai saati başlasın diye resmen koşturuyorlar, kliksayı çok seviyorlar evet klksa çok rahat bir ortama sahip.

 6. Alessandro Alessandro

  Kliksa ilk açıldığı zaman gerek o aşırı itici kargalı logo ve gerekse site tasarımı açısından biz webrazzi takipçileri tarafından aşırı şekilde eleştirilmişti, eleştirileri dikkate almışlar , şimdi hem siteleri hem logoları ferah ve temiz olmuş , ofisleri de gayet hoş olmuş hayırlı olsun..

 7. Başkasının parasıyla internet şirketi kurunca böyle güzel renkli ofisler, pilates topları, yemeler içmeler, gülücüklü röportajlar yapılır tabi :) Benim çilekeş e-ticaretçim de fiyat odaklı Türk tüketicisine bir malı 3 kuruş karlı nasıl satarım diye düşünürken, bu ortamları görünce Kadir İnanır gibi "atom fiziğine" lanet edip Robin Hood olmaya karar verir herhalde :)

 8. Özlem Uysaler Özlem Uysaler

  Kliksa yeni yüzü ile yepyeni bir kimlik kazanmış. Değişimin olumlu yansımaları her yerde. Süreç çok iyi yönetilmiş ve bu kadar kısa sürede çok güzel bir basarıya imza atmışlar

 9. Ipekreyon.com Ipekreyon.com

  Çok keyifli bir ziyaret olmuş. Daha önceki ziyareti de hatırlıyorum. Bu kadar etkileyici değildi. Yenilikler göz kamaştırıcı. Başarılarının devamını dilerim.

 10. Ferhat Kiliçarslan Ferhat Kiliçarslan

  yorumları okuyunca hayrete düştüm?

 11. Manavgat Manavgat

  Ümit bey ayak üstü sohbet yerine daha fazla içeri tanıtsak daha fazla bilgi sunsak çok daha iyi olur benim fikrim.

  1. Aynen.. Kesinlikle katılıyorum. Diğer ofislerde daha çok gezdi sanki. Kliksa'da pek gezmedi. Sırf ayaküstü sohbet ettiler.