Girişim Ofisleri’nde bu hafta SecretCV’nin ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri’nin bu haftaki bölümünde Ümit, SecretCV‘yi ziyaret ediyor. Şirketin genel müdürü Okan Tütüncü 2000 yılından itibaren geçen zamanı özetlerken ofise ait detayları da gösteriyor. Ayrıntısını bu haftaki bölümde bulabileceğiniz SecretCV’nin paylaştığı rakamlardan bazılarına değinelim, 3 katlı ofiste 150’den fazla çalışana sahip.

16 milyon özgeçmişi barındıran SecretCV’nin ofisinin haricinde WebrazziTV‘de 70′in üzerinde bölümünü yayınladığımız Girişim Ofisleri’nin tüm bölümlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (22)

 1. Çok sıkıcı bir çalışma ortamı var, diğer internet girişimlerinin ofisleri kadar iç açıcı ve eğlenceli değil.

  Cevapla
 2. Meltem Cengiz |

  Normalde yorum yazmam ama yazmak istedim. Webrazzi’de neredeyse tüm girişim ofislerini izlemişimdir. En kötü ofislerden biri değil en kötü bilişim ofisi. secretcv.com neredeyse 2 yıldır çalışıyor gözükerek çalışmıyor hep “sayfa görüntülenemiyor” hatası vs… Zaten ofisi gezdirmediğinden de belli oluyor kalite. IT’cilerden pazarlamadan sürekli bahsedildi ama nedense çalışma ortamları gösterilmedi.İlginç.

  Cevapla
 3. Meltemin yorumuna katiliyorum ayrica IT departmani niye bu kadar gizli onuda anlamak mümkün degil 😀 heralde server olarak notebook falan kullaniyolar göstermeye utandilar 🙂

  Cevapla
 4. Yıllardır ayakta olan bir domain, çalışana neredeyse yatırım sıfır. Ne biçim ofis orası? İlginç..

  Cevapla
 5. Muhtemelen IT departmanında 2 kişi çalışıyordur. O yüzden o kısmı geçmişlerdir 🙂

  Cevapla
 6. Eski bir çalışan olarak söylüyorum çalışma ortamı çok eğlenmelidir ve aile gibidir. Hala özlerim 🙂

  Cevapla
 7. Aday olarak secretcv de cv vardı sene 2004 çok iyi dönüşler aldığım bir sitedir.Şimdi kendi firmamı kurdum yıllardır secretcv yi kullanıyorum..Müşteri memnuniyeti %100 olan bir firma bu konuda da ayrıca tebrik etmek isterim..

  Cevapla
  • Kesinlikle şirket içerisinden, şirketin itibarını biraz da olsa arttırmak için açılan fake bir hesaptır bu.

   Cevapla
 8. Bence mis. Birde gelip bizim ofisi görseniz, tek departman tek ofis..

  Cevapla
 9. Abi belki içerisi dağınık ne biliyosunuz, koskoca secretcvde iki ITci yoktur yahu 😀

  Cevapla
 10. Bildiğin internet kafe

  Cevapla
 11. secretv de guncelleyemedigim eski bir cv’m var , şifremi unuttum giriş yapamıyorum, şifremı unuttum kısmında email adresimi giriyorum şifre hatirlatma emaili hiçbir şekilde gelmiyor. inbox/spam vs.. yıllar gecti nerdeyse emekli olacagım cv’mi goncelleyemediğim için hala JR seviyesi için arayanlar oluyor 🙂 secretcv.com cok ciddi bir yenilenme sürecine girmeli, bu bakış açısı ile işleri zor.

  Cevapla
 12. Webrazzi’yi şirketine gezdirmek için ağırlayan ama hiçbir yeri göstermeyen bir “girişemeyen girişim ofisi” gördük. Hakkaten bildiğin internet cafe.

  Cevapla
 13. Okan Tütüncü son bölümde neden coşmuş öyle. Sakin… Tamam kariyer.net’ten daha iyisiniz, sakin yeter ki.

  Cevapla
 14. secretcv belki de türkiye de çalışmaması gereken en son firma. gerek içerde ki çalışanlar olsun gerek ise aptal yöneticileri olsun tamamen vasat bir şirket. şirket sürekli bir sirkülasyon halinde. eğer burada çalışmayı düşünüyorsanız sizden zeka olarak 100 kat altınızda olan yöneticilerin kaprislerini egolarına katlanırım diyorsanız çalışın. öteki şekilde kapısının önünden bile geçilmemesi gereken bir firma.

  Cevapla
 15. madem bu kadar kötü bir site neden 15 yıldır hala ayakta ve binlerce firmayla çalışmaya devam ediyor ???

  Cevapla
 16. Melih Özerk |

  okan tütüncü Müsamere çocuğu gibi elinde bayraklar ile ağırlamasına koptum 😀

  Cevapla
 17. Bugün 29.06.2018 secretcvye iş görüşmesine gideceğim call center olarak tecrubem var outbound buyuk ihtimal kabul edilirim. Şirket içi ve dışına bakarak objektif olmaya çalışacağım.Çalışma saatleri ve izinleri gayet makul ucret prime dayalı.Bende gercekten merak ediyorum dediginiz gibimi değilmi? Açıkcası bir endişe oluştu içimde işe girdigimde bir ay sonunda izlenimlerimi yansıtacağım teşekkürler

  Cevapla

Bir Cevap Yazın