Tumislerburada.com: İş ilanlarını bir araya getiren yeni bir servis

Tumislerburada.com: İş ilanlarını bir araya getiren yeni bir servis

İş arayanlar için pek çok site ve servis hali hazırda bulunuyor. Kariyer.net'in yeni projesi olma özelliğine sahip bugün sizelere tanıtacağımız servis ise piyasadaki iş ilan sitelerini bir araya getirerek tek bir sayfa üzerinden karşınıza sunuyor.

Tüm sitelerde ayrı ayrı gezmek istemeyenler için hazırlanmış olan Tumislerburada.com, iş kovalarken coğrafi konuma da önem verenler için harita üzerinden arama yapma imkanı da sunuyor.

Farklı sitelerdeki iş ilanlarını bir araya toplayan Tumislerburada.com'da Kariyer.net'in yanı sıra Yenibiris.com, Jobnak, SecretCV'nin de iş ilanlarını görmek mümkün. Ayrıca sitede ücretsiz olarak iş ilanı da yayınlayabiliyorsunuz.

Halihazırda 81 binin üzerinde firmanın 232 bin ilanını harita üzerinde sunan Tumislerburada.com'da ilan aramak için şehrin üzerine gelmek yeterli oluyor. Anadolu'daki kentlerde şehir içinde çok mesafe olmadığı için şehir üzerinde arama yapmak yeterli. Ancak İstanbul'da harita üzerinde ilçe ayrımının bulunmaması önemli bir eksiklik olarak duruyor.

Tumislerburada.com'un mobil uygulamaları var, ancak bunlar henüz ilanların yakınlığa göre sıralanması gibi bir seçenek sunmuyorlar. İlgilenenler Android uygulamasına buradan, iOS uygulamasınaysa buradan ulaşabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.