Tumislerburada.com: İş ilanlarını bir araya getiren yeni bir servis
Kariyer

Tumislerburada.com: İş ilanlarını bir araya getiren yeni bir servis

İş arayanlar için pek çok site ve servis hali hazırda bulunuyor. Kariyer.net'in yeni projesi olma özelliğine sahip bugün sizelere tanıtacağımız servis ise piyasadaki iş ilan sitelerini bir araya getirerek tek bir sayfa üzerinden karşınıza sunuyor.

Tüm sitelerde ayrı ayrı gezmek istemeyenler için hazırlanmış olan Tumislerburada.com, iş kovalarken coğrafi konuma da önem verenler için harita üzerinden arama yapma imkanı da sunuyor.

Farklı sitelerdeki iş ilanlarını bir araya toplayan Tumislerburada.com'da Kariyer.net'in yanı sıra Yenibiris.com, Jobnak, SecretCV'nin de iş ilanlarını görmek mümkün. Ayrıca sitede ücretsiz olarak iş ilanı da yayınlayabiliyorsunuz.

Halihazırda 81 binin üzerinde firmanın 232 bin ilanını harita üzerinde sunan Tumislerburada.com'da ilan aramak için şehrin üzerine gelmek yeterli oluyor. Anadolu'daki kentlerde şehir içinde çok mesafe olmadığı için şehir üzerinde arama yapmak yeterli. Ancak İstanbul'da harita üzerinde ilçe ayrımının bulunmaması önemli bir eksiklik olarak duruyor.

Tumislerburada.com'un mobil uygulamaları var, ancak bunlar henüz ilanların yakınlığa göre sıralanması gibi bir seçenek sunmuyorlar. İlgilenenler Android uygulamasına buradan, iOS uygulamasınaysa buradan ulaşabilirler.

Yorumlar (7)
 1. Tuğrul Yakay Tuğrul Yakay

  kariyer.net kendi iş ilanlarının başka sitelerce çekilmesine izin veriyor mu acaba merak ediyorum. Ayrıca kariyer.net'ten çok daha iyi bir tasarım beklerdim, standart bootstrap temaları, geniş boşluklar, orantısız yazı tipleri rahatsız edici, sanki tüm site bir kişinin elinden çıkmış gibi.

 2. istanbul için ilçeleri de görebildiğiniz bir örnek tasarimkariyer.com

 3. Alper Dinçer Alper Dinçer

  Sadece il bazında gösterip de haritada gösteriyor demek bana çok anlamlı gelmedi. Böyle bir yazıyı görünce insan mahalle bazında bile olmasını bekliyor.

 4. Sezgin Yılmaz Sezgin Yılmaz

  İşveren firmaların adresleri sokak bazında bile işaretlenebilir. Sonrada haritada sokak seviyesine kadar inilebilir. Koca kariyer.net yapa yapa bunu yaptiysa ve bu da sitelerde bu şekilde haber olabiliyorsa vay halimize. Haberi okuyup siteye baktim tam bir hayal kırıklığı. Olayın konum tabanlı servis ile alakası yok. Sıradan bir listeleme sitesi. Haber olacak bir tarafı yok desem haksızlık etmiş olmam.

 5. Tasarım ve görsellikte epey eksiği var gibi sitenin ama ilerisi için daha şık tasarım yapılacağı gayet ortada geleceği var ama başka alanlarda da girişimleri olmasını bekleriz.

 6. 230.000 civarı iş ilanını tek bir ekranda harita üzerinde görmek mükemmel bir şey (Bu kadar iş ilanı birarada görebileceğim başka bir web sitesi var mı bilmiyorum) Tasarım çok hoş olmuş. Günümüz modern web teknolojisine uygun yapılmış (bootsrap, responsive css). Daha yeni bir site olmasına göre bence çok iyi. İlerleyen günlerde adından bayağı söz ettirecek anlaşılan. Emeği geçenleri tebrik ederim.

 7. mrb arkadaşlar ben ilan verdim bi dönem ama ben bunları silemiyorum tümişlerburada.com vermiştim. daha önce başka sitelere verdiğimde rahatlıkla silebiliyordum ama burda silemiyorum hiç memnun kalmadm bu sitedede bunun sili yok hiç bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar