Aslanoba Capital'dan OnlineMarket.com'a ikinci tur yatırım

Aslanoba Capital'dan OnlineMarket.com'a ikinci tur yatırım

Geçtiğimiz Eylül ayında Aslanoba Capital'in yatırımıyla kurulduğunu paylaştığımız OnlineMarket ikinci tur yatırım aldı. İkinci tur yatırımın ilk turda olduğu gibi 1 milyon dolar olduğunu paylaşan Murat Demirhan yeni yatırımın odağının MealBox olacağını belirtti.

Hatırlayacağınız üzere Nisan ayında hizmet vermeye başlayan paket yemek servisi Mealbox iki haftanın içinde OnlineMarket'in cirosunun yüzde 20'sini oluşturmuştu. Geçen iki ay sürecinde hızla büyüdüğü belirtilen Mealbox, bu yatırımla yeni şubelerle daha da büyümeyi planlıyor.

Gelecek hafta İstanbul'da 5 yeni şube açmayı planlayan Meal Box'un bu büyüme odağını göz önünde aldığımızda Murat Demirhan'ın belirttiği gibi yeni tur yatırımın OnlineMarket ile birlikte MealBox'a da gelmiş dememiz daha uygun. MealBox'un yeni şubelerine ilişkin detayları haftaya sizinle paylaşacağız, OnlineMarket'in mobil uygulamalarıyla yazıyı tamamlayalım.

Mobil uygulamalarını yayınlayan OnlineMarket'in iOS uygulamasına buradan, Android uygulamasınaysa buradan ulaşabilirsiniz.

Screen Shot 2014-06-05 at 10.44.01

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.