Onlinemarket.com kurucularından taze ısıtmaya hazır yemek girişimi: Mealbox.com.tr

Onlinemarket.com kurucularından taze ısıtmaya hazır yemek girişimi: Mealbox.com.tr

Ocak ayında açılan ve adındanda anlaşılacağı üzere market ürünlerinin satışını yapmak üzere kurulan Onlinemarket.com'u sizinle paylaşmıştık. Onlinemarket.com'un kurucuları Bülent DemirhanCüneyt Gürbüz ve Murat Demirhan taze ısıtmaya hazır yemek odağında yeni bir girişimle karşımızdalar: Mealbox.com.tr

Mealbox.com.tr'nin detayları devam edelim, her gün 3 farklı menü sunan girişim restorandan soğuk servis edilmesi gibi nedenlerden yemek söylemek istemeyen ama evde de yemek yapmayanları hedefliyor. Zor bir hedef kitlesi olan girişim her gün tekli yemek seçeneklerinin haricinde 3 farklı menüde paketlenmiş yemek sunarak müşterilerinin kendilerinin ısıtıp yemesine olanak tanıyor.

Paketlenmiş yemek deyince yabancı geliyor olabilir aslında ama son tüketiciyi hedeflemiyor olsa da Türk Hava Yolları'nın yemeklerini sunan Do&Co'nun da aralarında önemli şirketler var. Bu yönde hatta Türkiye'nin gıda devlerinden Ülker, Bizim markasıyla şimdi bulunmasa da marketlerde yerini almıştı. mealbox-ekran-goruntus

Üç farklı menüde yemek sunan Meal Box'un fiyat aralığı 18,45 ile 21,45 arasında belirlenmiş. Yemeksepeti'nden ve OnlineMarket.com'dan sipariş verilebilmesinin haricinde telefonla sipariş verilebilen Meal Box'ta nakit ve kredi kartıyla ödemenin haricinde yemek kartlarıyla ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Soğuk olarak teslim edildiği için ısıtılma işlemine tabi tutulması gereken Meal Box, her yerde mikro dalga olmayacağını düşünerek haftalık ve aylık üyeliklerde ücretsiz olarak mikrodalga da sunuyor. Bunun haricinde 150 TL'lik alışveriş yapana mikrodalga hediye kampanyası da bulunan Meal Box'u incelemek isteyenler buradan ulaşabilirler.

Murat Demirhan'ın 2 haftadır açık olan Meal Box ile ilgili paylaştıklarıyla bitirelim; 2 hafta önce açılan site Onlinemarket'in cirosuna yüzde 20 katkı sağlamış.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.