Memlekettengelsin.com'dan yeni reyon: Manav

Yöresel ürünler pazarında aynı gün teslimat servisini başlatarak hareketliliği artıran Memlekettengelsin.com ürün gamını genişletiyor. Girişim Amazon'un Prime Fresh benzeri teslimat servisinin ardından manav reyonunu açarak taze meyve ve sebze satışına başladı.

'Manav' reyonunda da İstanbul için aynı gün teslimat seçeneğini sunan Memlekettengelsin.com diğer şehirlere normal kargolamayla gönderim yapıyor. Memleket temasını değiştirmeden ürün gamını genişleten girişimin manav kategorisinde şu an için ana ürünleryer almakta.

Sitenin ürün sayısının önümüzdeki günlerde artacak olması önemli, ancak uyguladığı fiyatlara baktığımızda özellikle marketlerle rekabet edebilmesi zor görünüyor. E-ticaret pazarında rakiplerinden farklılaşan girişimin perakende market zincirlerinin bu alana yoğunlaşmasıyla birlikte fiyat rekabetine de dikkat etmesi gerekecektir.

memlekettengelsi-manav

Tasarım değişikliği ve bu alanda yaptığı yatırımlarıyla, ilerleyen süreçte ürün gamını daha da artırma yolunda ilerleyeceğini tahmin ettiğimiz Memlekettengelsin.com'un manav kategorisini burada görebilirsiniz. E-ticaret yönüyle önemli adımlar atan girişimin kendi rakiplerinden ziyade marketlere alternatif olma yolunda geleceği noktayı birlikte göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.