Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na 200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı açıldı!
Etkinlikler

Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na 200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı açıldı!

14 Mayıs’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek Webrazzi: Startup’14 Konferansı bildiğiniz üzere birçok girişimci ve yatırımcıyı biraraya getirecek. Geçtiğimiz yıl da yaptığımız gibi söz konusu girişimcilik ile ilgili bir konferans olduğu için 500 kişilik kontenjanımızı 700 kişiye yükseltip sadece lisans ve yüksek lisans öğrencilerine özel olarak ücretsiz davetiye imkanı yarattık.

200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı hali hazırda bir üniversitede lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olan ve herhangi bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmayan kişiler içindir. Yani, yarı zamanlı çalışanlar ya da staj yapan öğrenciler de bu imkandan faydalanabilirler.

Açmış olduğumuz ücretsiz kontenjanın çok hızlı tükeneceğini tahmin ediyoruz. Bu sebeple Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na katılmak istiyorsanız lütfen vakit kaybetmeden yazının devamındaki formu doldurun.

Gelen başvuruları ekibimiz inceleyecek ve değerlendirdikten sonra ücretsiz davetiyeye hak kazanan kişilere davetiyelerini e-posta adreslerine göndereceklerdir.

Herhangi bir sorunuz olursa bize etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Webrazzi: Startup’14 Konferansı’nda sahne almak isteyen girişimler bu linkteki formu doldurabilirler.

Güncelleme: 200 kişilik liste tamamlanmıştır. Katılması uygun görülen katılımcılara ayrıca e-posta yoluyla bildirim yapılacaktır. İlginize teşekkürler.

Yorumlar (5)
  1. bilgisayar mühendisliği ögrencisi olarak bu tür konferansların olması ve öğrencilerin katılımı için önemli derece kontenjan açılması çok güzel. teşekkürler.

  2. ön lisans ögrencileri neden katılamıyor acaba ? onların böyle bir etkinlikte hiç mi yeri yok ?

  3. Yaşadığımız küresel çağda ve dijitalleşen dünyada değişen yapının konuşulduğu bu konferanslarda yer almak biz öğrencilere defarklı bakış açıları getirecektir eminim...Teşekkür ederiz.

  4. Öğrenciler için kaçınılmaz bir fırsat.Organizasyonu hazırlayanlara teşekkür ederim.

  5. Mesut Aktun Mesut Aktun

    Geç gördüm, Kaçırmışım. Hayırlısı bir dahaki sefere İnş. Hazırlayan arkadaşlara teşekkürler. Katılan arkadaşlara da hayırlı olsun diyelim :)

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri