Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na 200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı açıldı!

Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na 200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı açıldı!

14 Mayıs’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek Webrazzi: Startup’14 Konferansı bildiğiniz üzere birçok girişimci ve yatırımcıyı biraraya getirecek. Geçtiğimiz yıl da yaptığımız gibi söz konusu girişimcilik ile ilgili bir konferans olduğu için 500 kişilik kontenjanımızı 700 kişiye yükseltip sadece lisans ve yüksek lisans öğrencilerine özel olarak ücretsiz davetiye imkanı yarattık.

200 kişilik ücretsiz öğrenci kontenjanı hali hazırda bir üniversitede lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olan ve herhangi bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmayan kişiler içindir. Yani, yarı zamanlı çalışanlar ya da staj yapan öğrenciler de bu imkandan faydalanabilirler.

Açmış olduğumuz ücretsiz kontenjanın çok hızlı tükeneceğini tahmin ediyoruz. Bu sebeple Webrazzi: Startup’14 Konferansı’na katılmak istiyorsanız lütfen vakit kaybetmeden yazının devamındaki formu doldurun.

Gelen başvuruları ekibimiz inceleyecek ve değerlendirdikten sonra ücretsiz davetiyeye hak kazanan kişilere davetiyelerini e-posta adreslerine göndereceklerdir.

Herhangi bir sorunuz olursa bize etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Webrazzi: Startup’14 Konferansı’nda sahne almak isteyen girişimler bu linkteki formu doldurabilirler.

Güncelleme: 200 kişilik liste tamamlanmıştır. Katılması uygun görülen katılımcılara ayrıca e-posta yoluyla bildirim yapılacaktır. İlginize teşekkürler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.