Webrazzi: Mobil’14 Konferansı’nın yeni konuşmacıları belli oldu

mobil14-logo16 Nisan 2014, Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Mobil’14 konferansımızın ilk tur konuşmacılarını geçtiğimiz günlerle sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise diğer konuşmacılarımızı sizlerle paylaşıyoruz.Her sene olduğu gibi bu yıl da mobil ekosistemin önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta, ülkemizin mobile odaklı neredeyse bütün şirket ve markaları katılımcı olarak bulunacaklar.Bugün sizlerle paylaşacağımız kesinleşen konuşmacılarımıza bakacak olursak; Intel Türkiye Ülke Müdürü Burak Aydın, Blesh Kurucu Ortağı ve CEO’su Devrim Sönmez, Monitise Türkiye CEO’su Fatih İşbecer, Visa Europe Türkiye Ülke Müdürü Merve Tezel ve Boni Kurucu Ortağı Sarper Sılaoğlu Webrazzi Mobil’14′te bizlerle birlikte olacak değerli isimler.Önümüzdeki günlerde konferansın programını da sizlerle paylaşacağız.Webrazzi: Mobil’14 Konferansı’na yerinizi henüz ayırtmadıysanız hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu fırsatla erken kayıt indiriminin halen devam ettiğini ancak son tura girdiğimizi de belirtmiş olalım.

Webrazzi Mobil’14 Konferansı konuşmacıları

Atahan Işık - tmob

Atahan Işık – tmob

Burak Aydın - Intel Turkiye

Burak Aydın – Intel Turkiye

Burak Yılmaz - Genart Medya

Burak Yılmaz – Genart Medya

Devrim Sönmez - Bleash

Devrim Sönmez – Blesh

Fatih İşbecer - Monitise Türkiye

Fatih İşbecer – Monitise

Fevzi Güngör - ÖdeAl

Fevzi Güngör – ÖdeAl

Meltem Moral - Mindshare

Meltem Moral – Mindshare

merve-tezel

Merve Tezel – Visa Europe

Mikela Eskenazi - Blippar

Mikela Eskenazi – Blippar

Sarper Sılaoğlu - Boni

Sarper Sılaoğlu – Boni

webrazzi-mobil-13Webrazzi Mobil’14 konferansının elmas sponsorlar TEB ve Vodafone, platin sponsorlar CrenvoİK ve Kültür A.Ş. altın sponsorları Monitise ve tmob, etkinliği destekleyenler Gis Danışmanlık ve KurumsalHaberler.com‘a destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz.Webrazzi Mobil’14 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Mobil’14 Sponsorları

Elmas Sponsorlar

teb-logo-175 vodafone-175

Platin Sponsorlar

crenvoik-sponsorluk-logo kulturas-sponsorluk

Altın Sponsorlar

monitise tmob-sponsor

Destekleyenler

gis-danismanlik-sponsor kurumsalhaberler

Yorumlar (1)

 1. Yazılımcı |

  Benim anlamadığım şu; “mobil ekosistem” sadece CEO ve yöneticilerden mi oluşuyor? Mobil ekosistemine dahil olan bir tane bile yazılımcı yok mu? Konuşmacıların tamamı business tarafı ağır basan, işin yazılımıyla ilgili bir çok şeyden habersiz olan insanlar.

  Yazılımcıları inşaat işçisi gibi görerek teknoloji geliştirmek, teknolojini gelişimini takip etmek, “nabız tutmak” çok hikaye ifadeler.

  Kusura bakmayın, ama böyle. Ülkede yazılımcıya değer verilmedikçe çok özendiğiniz Silikon Vadisi’nin ancak haberlerini yapmakla yetiniriz.

  Sevgiler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın