Barack Obama'nın Danışmanı Prof. Kenneth Morse, İstanbul'da girişimcilerle buluşuyor [30 Davetiye]
Etkinlikler

Barack Obama'nın Danışmanı Prof. Kenneth Morse, İstanbul'da girişimcilerle buluşuyor [30 Davetiye]

GEMİM Türkiye genelinde 6 ayda bir aldığı başvurular içerisinden seçtiği ticarileşleştirme ve teknoloji açısından  başarılı olabilecek girişimciler ile ortak bir program yürütüyor. Bu programın detaylarını daha önce sizlere aktarmıştık.

Bu işbirliği neticesinde girişimciler ile GEMİM karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak, eğitim ve danışmalık süreçlerini başlatarak seçilen projelerin küresel olarak başarıya ulaşması için girişimcilerin desteklenmesi programın temel hedefini oluşturuyor.

Bugün ki haberimizin konusu ise GEMİM'in organize ettiği bir organizasyon ve okuyucularımızın kullanabileceği 30 adet davetiyemiz var.

ken_morse_teachingfb98cca5e8a7fb56

GEMİM'in 6 ayda bir açtığı başvurular arasından son başvuru döneminde seçilen 13 girişimi tanıtmak amacıyla düzenlenen organizasyonunun en önemli katılımcısının ABD başkanı Barack Obama'nın Danışmanı Prof. Kenneth Morse olduğunu söyleyebiliriz.

Prof. Kenneth Morse etkinlikte özel bir sunum yaparak küresel başarıya ulaşan girişimlerin özelliklerini ve bununla ilgili girişimcilik üzerine bir sunum gerçekleştirecek. Bu etkinliğe özel olarak ise sizlere özel olarak 30 davetiye sunuyoruz. Microsoft Türkiye'nin Levent'teki ofisinde gerçekleşecek olan etkinliğe buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz. 

Yorumlar (4)
 1. Başvurdum.

  "Başvurunuz başarıyla tamamlanmıştır, eposta ile en kısa sürede size bilgi verilecektir."

  Mesajı çıktı herhangi bir onaya gerek var mı yoksa direk 2 nisan günü gidebilir miyim ? Kaydım tamamlanmış oldu mu?

  Teşekkürler

 2. Furkan Furkan

  Verdiğiniz link kırık galiba ?

  1. Tekrar kontrol ettik linkte bir hata bulunmuyor. Ancak kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

   http://gemim.org/tr/etkinlik

 3. Bu etkinlik ne zaman?