Genel

Twitter çöktü!

Twitter şu anda çöktü. Dünya çapında teknik bir sorun yaşayan popüler sosyal ağ, şu anda erişilemez durumda.Hem web hem de mobil uygulamaları etkilenen Twitter, biraz önce Status bloguna bir yazı ekleyerek durumu açıkladı.

Ülke gündeminin yoğunluğuyla birlikte Twitter kullanımı da son dönemde üst seviyeye ulaştı. Twitter'a erişilememesiyle birlikte bir anda Facebook'a taşınan kullanıcılar bir engelleme kararı olup olmadığını sorguladılar ancak korkulan olmadı ve yaşanan sorunun Twitter'dan kaynaklandığı açıklandı.

Yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme: Twitter şu anda yavaş yavaş kendine geliyor. Performanslı olarak çalışmasa da sayfa kısmi olarak yüklenmeye başladı.

twitter-coktu

Twitter'ın resmi olarak yaptığı tek satırlık açıklamayı aşağıda ulaşabilirsiniz.

Most users are experiencing issues accessing Twitter on web and mobile apps. We’re looking into it. 

Yorumlar (3)
 1. Instagram'da #twitter hashtagini aratin ve insanlardaki panigi izleyin lutfen

 2. Armood Armood

  Olur böyle şeyler. :)

 3. Isa Koç Isa Koç

  Twitter'da safi rüzgar arkadaş. Yok şu oldu yok bu oldu diye diye benim bildiğim en az 2009'dan beri en ufak şeyde çöküp o balinayı karşımıza çıkartıyor.

  Bana göre kasti yapıyor adamlar. Youtube en zarar ettiği dönemlerde bile arkasında büyük bir güç yokken hizmet dışı kalmadı.

  Twitter'ın vermeye çalıştığı imaj: Millet o kadar akın akın Twitter'a akın ediyorki talebi karşılayamıyoruz. Hergün twittera 100milyon yeni kullanıcı katılıyor, ama sizde gecikmeyin bakın. Gibi bir izlenim uyandırıyor. Bas bas bağırıyorlar senelerdir.

  Ulan text sitesin daha neyine çöküp duruyon zırt pırt.