Tazemasa’ya Inventures’dan yatırım geldi
Arama
E-Ticaret

Tazemasa’ya Inventures’dan yatırım geldi

tazemasa-com-ekran-goruntusu

tazemasa-logoTazemasa kurucusu Fahir Özcan‘ın Webrazzi E-Ticaret’14 Konferansı‘nda açıkladığı bir son dakika bilgisini sizlere hızlıca aktarmak istiyoruz.

2013 Eylül’de tanıttığımız Tazemasa.com, kurucusunun kendi kaynaklarıyla hayata geçirdiği bir online market projesi olarak kuruluşundan yaklaşık olarak 14 ay sonra Inventures‘dan yatırım aldı. Henüz Inventures’ın hisse oranı ya da yatırım miktarı gibi bilgiler ise paylaşılmadı.

Fahir Özcan’ın bizzat aktardığı bilgilere göre; yatırım kararının arkasında yalnızca finansal destek değil, Inventures’ın dijital dünyada edindiği büyük deneyim ile gıda perakendeciliği konusunda şirkete sağlayacağı muhtemel yararlar da etkili oldu.

Özcan, yatırım sonrasında Tazemasa’nın çok daha hızlı bir şekilde büyüyeceğine olan inancına vurgu yaparken; Tazemasa’nın özellikle dijital pazarlama noktasında büyük fayda göreceği yönündeki düşüncelerini paylaştı.

tazemasa-com-ekran-goruntusu

Inventures’ın portfolyosunu biraz inceleyecek olursak şirketin geçmişte IdeaSoft, Trendyol ve 1V1Y.com gibi e-ticaret oyuncularına yatırım yaptığını görüyoruz. Inventures’ın Tazemasa yatırımıyla ilgili rakamlar elimize ulaştığında sizlere paylaşacağız.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. nurettin dedi ki:

    Son zamanların trendi gıda. Başarı oranı yüksek bir sektör. Başarılar

Bir Yorum Yazın