PayPal Nakit Kart'ı yaptığı lansmanla duyurdu

Geçen süre içerisinde hazırlıkları tamamlanan Nakit Kart, bugün yapılan lansmanla resmi olarak tanıtıldı.
PayPal Nakit Kart'ı yaptığı lansmanla duyurdu

paypal-lansmanHatırlayacağınız üzere Aralık ayında PayPal'ın Nakit Kart'ın hazırlıklarını sizlerle paylaşmıştık. Geçen süre içerisinde hazırlıkları tamamlanan Nakit Kart, bugün yapılan lansmanla resmi olarak tanıtıldı. Yapılan lansman toplantısında PayPal Nakit Kart’ın iş ortakları arasında ininal ve MasterCard ile birlikte TEB de bulunuyor.

Nakit Kart'ın ilk görüntülerini sizlerle paylaştığımız ikinci haberimizde hazırlıkların sürdüğünü ve başvuru için yeterli olup olmadığı konusunda yeterli bilginin bulunmadığını paylaşmıştık.

Bugün yapılan lansmanla birlikte PayPal Nakit Kart'a başvuru işlemini gerçekleştirerek internet dışı alışverişlerde kullanabilir ve ATM’lerden para çekimi yapabilirsiniz.

PayPal - Kıvanç Onan, TEB - Ümit Leblebici, Mastercard - Mete Guney, ininal- Çelik Ören

PayPal - Kıvanç Onan, TEB - Ümit Leblebici, Mastercard - Mete Guney, ininal- Çelik Ören

PayPal Nakit Kart'ın detaylarına baktığımızda kartın ilk satış ücreti 5 TL olarak belirlenmiş. Karta nakit para yükleme yüklenen noktaya göre değişse de 1 TL ile yüzde 1 arasında değişen ücretlere sahip. PayPal'dan karta para transfer ücreti 1 TL, kartın aylık ücretiyse yine 1 TL olarak belirlenmiş.

Özellikle kredi kartlarına aidat ödemek istemeyenler için alternatif olan nakit kartlar düşük limitleriyle kartın çalınması karşısında doğabiliecek riskleri de minimize ediyor. ATM'lerden günlük para çekme limiti 300 TL, aylık 1000 TL olarak belirlenmiş. Para çekme limiti PayPal hesabından para aktarıp çekmek isteyenler için düşük görünse de alışverişte limitin bulunmadığını belirtelim.

PayPal'dan aktarılan para ile sınırsız alışveriş ve aylık en fazla 1000 TL para çekme limiti olan Nakit Kart'a PayPal'dan para gönderimi konusunda da limit mevcut. Kullanıcılar günlük en fazla 800 TL aylık ise 4 bin TL'yi PayPal hesabından Nakit Kart'a gönderim yapabiliyorlar.

Kart ile daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.