Girişim Ofisleri’nde bu hafta PİLOTT ofisini ziyaret ettik
Arama
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta PİLOTT ofisini ziyaret ettik

pilottGirişim Ofisleri’nin bu haftaki bölümünde Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOTT’un ofisini ziyaret ettik. Ofisi, PİLOTT’un yöneticisi Duygu Öktem ile birlikte gezdik ve hem ofis hakkında, hem de süreç hakkında bilgi aldık ve girişimlerden bazıları ile tanışma şansı bulduk.

Bizim ofis ziyaretimizi gerçekleştirdiğimiz sırada henüz PİLOTT’un ilk döneminin sonuçları açıklanmamıştı, o yüzden ısrarlı sorularımıza rağmen Duygu Hanım’dan kazananları öğrenememiştik. Fakat kazananları sonuçlar açıklandıktan sonra yayınladığımız yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bugüne kadar yayınlanmış tüm Girişim Ofisleri bölümlerini şu adresten bir arada görebilirsiniz. Webrazzi TV’nin tüm programlarını ise burada bulabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (7)
 1. Ahmet dedi ki:

  Ümit abi seni seviyoruz. Videolara ayrı bir hava ve samimiyet katıyorsun 🙂

 2. Nevzat dedi ki:

  neden yarim yamalak konusuyor bu bayan feedback mentor vb. tamam ingilizce biliyorsunuz. Lutfen ya tam Turkce konusun yada ingilizce. Web sayfalarindada Akil hocasi yada kilavuz yazmak yerine mentor yazmislar.

 3. coingeneration dedi ki:

  Bana kalırsa daha farklı etkileyici projeler seçmeliler. Buradaki mevcut projeler bana çok genel şeyler gibi geldi böyle yenilikçi farklı bir bakış açısı ile olaya yaklaşmak gerek herkes birşeyler yazıyor herkes hayalini ortaya dökmeye çalışıyor mühim olan ortaya koyduğunuz şeyin belli bir kesime hitap ediyor olması değil hitap ettiğiniz kesimden kazanç elde edebiliyor olmanız ve kitlenizin bu üründen maksimum kazanç sağlaması olmalı

 4. Akın dedi ki:

  Öncelikle Türk Telekom’u tebrik ediyorum. Gelecekte girişimcilik eko sistemi için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Duygu hanımında konuşmalarından bilgi olarak konuya vakıf ve nitelikli biri olduğu anlaşılıyor. Ama incelediğim kadarıyla girişimler için pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim. Global proje olacak nitelikte bir proje göremedim. Çoğu iş yapmayacak veya yurt dışında var olan projeler. Dilerim beni yanıltırlar. Yinede bu organizasyonu gönülden destekliyorum. Gelecekte bu organizasyondan çok iyi fikirlerin çıkacağına inanıyorum.

 5. Burak dedi ki:

  pilott’tan cubic.fm’in Fransa’da ödül aldığını okuduk 2 gün önce webrazzi’de, kesinlikle global bir proje.

  Girişimler bence kaliteli, bir tane bile eticaret yok hepsinin az ya da çok yenilikçi tarafı var. Benim favorim PAO’ydu. Umarım yolları açık olur.

 6. cem dedi ki:

  Milyar dolarlık şirketin, sadece pazarlama amaçlı göstermelik cici biş iş olarak pilotu ortaya koyduğu kanısındayım. Tüm altyapısı ve işleyişi teknoloji ve fark ortaya koymak ile işleyen ve kabaca hizmet sektörünün ülkemizdeki babası olan TT de var olan, arge merkezleri, mühendislerin eğitimleri yapıldığı üsler akla geldiğinde kolayca basit bir apartman dairesine 20-30 kişi koyarak göstermelik çalışmadan çok şey beklememek gerekir.

 7. Hakan dedi ki:

  An itibariyle web sitelerinde 4. Başvuru Dönemi Sona Erdi yazmasına rağmen, sağ üst köşedeki Başvur butonu ile veya http://www.turktelekompilot.com.tr/basvuru/Default.aspx adresinden başvuru ya devam edilebiir görünüyor.

Bir Yorum Yazın