Cüzdanınızda Webrazzi Kart için yer açın [Ücretsiz Talep Formu]

Cüzdanınızda Webrazzi Kart için yer açın [Ücretsiz Talep Formu]

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

webrazzi-kart-kapli

Bugün sizlerle uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve büyük ihtimalle 2014 yılı içinde en çok iş geliştireceğimiz ürünümüz Webrazzi Kart'ı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Webrazzi Kart, son dönemlerin popüler girişimi ininal'ın altyapısını kullanan ön ödemeli bir alışveriş kartı. Bu kart ile amacımız ise Webrazzi'de bizler gibi internet ekosisteminin tam ortasında yaşayan sizler için anlamlı bir ödeme sistemi oluşturmak.

Tahmin edersiniz ki bu kart ile çeşitli web sitelerinden indirimler, özel fırsatlar, kampanyalarla örgülü bir yapı planlıyoruz. Sizlere, yani değerli Webrazzi okuyucularına ulaşmak ve sizlere özel teklifler sunmak isteyen ne kadar şirket olduğunu inanın biz biliyoruz... Webrazzi Kart işte bu noktada size sizin için değerli imkanları sağlamak için konumlanacak. Diğer taraftan elbette Webrazzi'yi bir marka olarak seven sizlerin yanınızda taşımak isteyeceğiniz prestijli bir kart olacağı da şüphesiz... ;)

Bu haberimizin devamında Webrazzi Kart ile ilgili detayları ve ücretsiz talep formunu paylaşıyoruz. Yani, hemen ücretsiz olarak kartınızı talep edebilirsiniz ve biz de size en kısa sürede Webrazzi Kart'ı ulaştırabiliriz.

Dilerseniz Webrazzi Kart'a özel açtığımız sayfalara da göz atabilir, başvurunuzu yapabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca önerileriniz ve işbirliği teklifleriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

webrazzi-kart

Yazının ilk bölümünde de belirttiğimiz gibi dijital dünya insanları için planladığımız Webrazzi Kart'ı isterseniz klasik bir kredi kartı gibi tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. MasterCard'ın geçtiği tüm işyerlerinde geçen Webrazzi Kart'ın temelde kredi kartından bir farkı yoktur. Sadece bu bir ön ödemeli karttır ve içindeki bakiyeyi siz belirler ve siz yüklersiniz.

Ön ödemeli olarak çalışan Webrazzi Kart'ı ilk önce ininal'in sitesinden aktive etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Webrazzi Kart'ınıza ister ininal üzerinden online yükleme yapabilir isterseniz de tüm PTT, PTT MATİK, MİGROS, MİGROSjet ve TANSAŞ'lardan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bizim tahminimiz elbette çoğunuzun para yükleme için online yüklemeyi seçeceğiniz yönünde...

Webrazzi Kart'lar ücretsiz!

Aşağıdaki formu dolduran herkes Webrazzi Kart'ına ücretsiz olarak sahip olabilecek. Hem kartınızı ücretsiz alacaksınız, ki normalde ininal kartlar ücretli satılıyor, hem de gönderim maliyetiniz olmayacak. Yani, kargo maliyetine bile girmeden kartınız ücretsiz olarak size ulaştırılacak. Yıllık bir ücreti olmayan Webrazzi Kart, kullanımda aylık 1TL kullanım ücreti bakiyenizden düşülür. Kartınızda bakiye olmaması durumunda herhangi bir bakiye düşüşü gerçekleşmez.

Şu anda elimizde limitli sayıda kart olduğu için isteyenlerin ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ederiz. Online alışverişlerinizde güvenli bir ödeme aracı olarak da kullanabileceğiniz Webrazzi Kart'ın bu ilk adımında bizimle olan kullanıcılarımız için gelecekte tabii ki farklı fikirler üreteceğiz. Webrazzi Kart'ın bu yıl içerisinde ana projelerimizden birisi olacağını ve çok güzel fikirlerimiz olduğunu da ekleyelim.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.