Cüzdanınızda Webrazzi Kart için yer açın [Ücretsiz Talep Formu]
Arama
Yenilikler

Cüzdanınızda Webrazzi Kart için yer açın [Ücretsiz Talep Formu]

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

webrazzi-kart-kapli

Bugün sizlerle uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve büyük ihtimalle 2014 yılı içinde en çok iş geliştireceğimiz ürünümüz Webrazzi Kart‘ı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Webrazzi Kart, son dönemlerin popüler girişimi ininal‘ın altyapısını kullanan ön ödemeli bir alışveriş kartı. Bu kart ile amacımız ise Webrazzi’de bizler gibi internet ekosisteminin tam ortasında yaşayan sizler için anlamlı bir ödeme sistemi oluşturmak.

Tahmin edersiniz ki bu kart ile çeşitli web sitelerinden indirimler, özel fırsatlar, kampanyalarla örgülü bir yapı planlıyoruz. Sizlere, yani değerli Webrazzi okuyucularına ulaşmak ve sizlere özel teklifler sunmak isteyen ne kadar şirket olduğunu inanın biz biliyoruz… Webrazzi Kart işte bu noktada size sizin için değerli imkanları sağlamak için konumlanacak. Diğer taraftan elbette Webrazzi’yi bir marka olarak seven sizlerin yanınızda taşımak isteyeceğiniz prestijli bir kart olacağı da şüphesiz… 😉

Bu haberimizin devamında Webrazzi Kart ile ilgili detayları ve ücretsiz talep formunu paylaşıyoruz. Yani, hemen ücretsiz olarak kartınızı talep edebilirsiniz ve biz de size en kısa sürede Webrazzi Kart’ı ulaştırabiliriz.

Dilerseniz Webrazzi Kart’a özel açtığımız sayfalara da göz atabilir, başvurunuzu yapabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca önerileriniz ve işbirliği teklifleriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

webrazzi-kart

Yazının ilk bölümünde de belirttiğimiz gibi dijital dünya insanları için planladığımız Webrazzi Kart’ı isterseniz klasik bir kredi kartı gibi tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. MasterCard’ın geçtiği tüm işyerlerinde geçen Webrazzi Kart’ın temelde kredi kartından bir farkı yoktur. Sadece bu bir ön ödemeli karttır ve içindeki bakiyeyi siz belirler ve siz yüklersiniz.

Ön ödemeli olarak çalışan Webrazzi Kart’ı ilk önce ininal’in sitesinden aktive etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Webrazzi Kart’ınıza ister ininal üzerinden online yükleme yapabilir isterseniz de tüm PTT, PTT MATİK, MİGROS, MİGROSjet ve TANSAŞ’lardan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bizim tahminimiz elbette çoğunuzun para yükleme için online yüklemeyi seçeceğiniz yönünde…

Webrazzi Kart’lar ücretsiz!

Aşağıdaki formu dolduran herkes Webrazzi Kart’ına ücretsiz olarak sahip olabilecek. Hem kartınızı ücretsiz alacaksınız, ki normalde ininal kartlar ücretli satılıyor, hem de gönderim maliyetiniz olmayacak. Yani, kargo maliyetine bile girmeden kartınız ücretsiz olarak size ulaştırılacak. Yıllık bir ücreti olmayan Webrazzi Kart, kullanımda aylık 1TL kullanım ücreti bakiyenizden düşülür. Kartınızda bakiye olmaması durumunda herhangi bir bakiye düşüşü gerçekleşmez.

Şu anda elimizde limitli sayıda kart olduğu için isteyenlerin ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ederiz. Online alışverişlerinizde güvenli bir ödeme aracı olarak da kullanabileceğiniz Webrazzi Kart’ın bu ilk adımında bizimle olan kullanıcılarımız için gelecekte tabii ki farklı fikirler üreteceğiz. Webrazzi Kart’ın bu yıl içerisinde ana projelerimizden birisi olacağını ve çok güzel fikirlerimiz olduğunu da ekleyelim.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (51)
 1. İninal’ın projelerini ilgiyle takip ediyorum; gene çok doğru bir kitleyle ilgi çekici bir proje gerçekleştirmiş.
  Webrazzi’yi de sadece bilgi veren bir portal olmakla kalmayıp, yenilikleri takip edip; uyguladığı için tebrik ediyorum.

 2. Travel Servis dedi ki:

  Teşekkürler ve tebrikler. Sonunda ziyaretçilerinize yönelik kocaman bir iş çıkarmışsınız.
  Bravo.

 3. Fatih Erdoğan dedi ki:

  Güzel bir çalışma, tebrikler. Sitenizi düzenli olarak takip eden biri olarak, bu projenize kartınızı kullanarak destek vereceğime emin olabilirsiniz. Başarılar dilerim…

 4. Sercan Menemen dedi ki:

  Bundan sonra aylık olarak kaç Webrazzi kart kullanıldığı paylaşacak mısınız? Çok merak ediyorum kaç kişi kullanacak.

 5. Mesut AKTUN dedi ki:

  Akıllıca bir girişim. Kart başvurusunu hemen yaptım 🙂

 6. Serkan dedi ki:

  Başvuru formunu doldurup gönderdim. Hayırlısı olsun. Güzel ve yenilikçi şeylere açık olmak lazım 🙂

 7. Ramiz dedi ki:

  Umarım kısa sürede webrazzi kart sahibi olurum! Webrazzi’nin 2006 yılından bu yana tüm haberlerinin sıkı takipçisi olan biri olarak gerçekten sevindirici bir haber olduğunu belirtebilirim :).

 8. Metin Bıyık dedi ki:

  Ücretsiz olması birçok kişinin ilgisini çekecektir. ininal kart ile birleştiğine göre Webrazzi kartımızı PayPal ile eşleştirme yapabiliyoruz öyle değil mi ?

 9. Oğuzhan dedi ki:

  İşte bu güzel oldu 🙂

 10. Yavuz dedi ki:

  Hayırlı Olsun,Webrazzi okuyucuları ve takipcileri için güzel bir düşünce olmuş..

 11. Kıvanç dedi ki:

  Selamlar, benim merak ettiğim bir konu var, kartın üzerinde isim olacak mı? Yani Windows Azure’a kaydolurken kredi kartı kimlik doğrulama amaçlı olarak isteniyor. Bu kimlik doğrulama işlemini bu kartla yapabilecek miyim? Teşekkürler…

  1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

   Kartın üzerine isminiz olmayacak ancak kartı yurtdışı sitelerde de kullanabilirsiniz.

 12. Bülent Sakarya dedi ki:

  Misal isimtescil’den aldığım domaini webrazzi kart ile ödersem ek % 10 indirim mi alacağım?

  Hayırlı olsun.

  1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

   Gelecekteki planlarımız içerisinde. Neler yapabiliriz sizce?

   1. Faruk dedi ki:

    Çoğunlukla host ve domain firmalarında indirim sağlamalı ancak bunun yanında girişim ofislerinde vs. iletişim kurduğunuz firmalarla da sağlanmalı.

 13. Muhammet dedi ki:

  Çok hoşuma gitti. Merak ettiğim bir aydat veya benzeri bir ücretin talep edilip edilmediği…

  1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

   Kartın yıllık bir aidatı bulunmuyor. Ancak kullanımda aktifse her ay 1 TL’lik bir ücreti var.

   1. oguzhan dedi ki:

    bunu neden habere yazmadınız? yada ben mi görmedim

   2. Onur dedi ki:

    Yıllık bir aidatı yok ama aylık bir aidatı var 🙂 Kavram kargaşası olmasın, yani kartın kullanımı ücretli.

 14. Serkan Karaduman dedi ki:

  Ne kadar aktif kullanılır bilmiyorum ama Webrazzi kart sahibi olmak keyifli olacağından başvurdum. Hayırlı uğurlu olsun 🙂

 15. Betül Pehlivan dedi ki:

  Hayırlı olsun, emeğinize sağlık. Başvurdum, bekliyorum 🙂

 16. Yunus ERGÖN dedi ki:

  Hemen başvuru yaptım tabiki 🙂 aslanoba capitalın yatırım yapmış olduğu tüm sitelere indirim kampanyası uygulamanız bile yeterli genel alışveriş sitelerim arasına girmeye başladılar ve tek bir firma üzerinden bir çok alanda indirim kazanmış oluruz.

 17. Selman Gedik dedi ki:

  Webrazzi’den beklenen hareketler. 🙂 Gerçekten hoş bir çalışma olmuş. Yenilikçiliğiniz yine ön planda. Teşekkürler!

 18. müge veziroğlu dedi ki:

  tebrikler webrazzi. gerçekten güzel bir iş çıkarmışsınız. başvurumu yaptım. umarım bir çok e-ticaret sitelerinde indirim olur aktif olarak kullanırız

 19. recep dedi ki:

  çok güzel bir iş çıkartmışsınız. Sizi gönülden tebrik etmek istiyorum. Bende webrazzi kartını almak istiyorum.

 20. İbrahim ÖZKAN dedi ki:

  Sanırım ilk olumsuz yorum benden olacak (yayınlanırsa)
  ininal sistemi acaba kaç kişi verimli olarak kullanıyor. İnsanlar herşeyi oturdukları yerden yaparken yükleme noktasına gitmek çok cazip gelmiyor. Bu kartı güvenlik için kullanmak istesek, artık hemen herkesin banka kartları var, sanal kart tanımlaması ile güvenle her yerden alışveriş yapabiliyorsunuz. İndirim vs. desek, bu kartlara indirimlerde belli. Kısaca ininal sistemi zaten çok birşey vaadetmezken, bu sisteme bağlı webrazzi kartıda çok birşey getirmeyecektir. Tabi sen alma diyende olacaktır 🙂 Sizde kartvizit koleksiyonlarınızın içine eklersiniz…

 21. Yusuf KARAOGLAN dedi ki:

  Merhaba, webrazzi karta’a ingiltereden basvurdum. Yazinizin icinde “Sadece Turkiye” diye bir kisim belirtilmedigi icin. Yurtdisina verdigim adrese kartim gelecek midir?

 22. Ömer dedi ki:

  Takip etmediğim gün yok diyebileceğim webrazzi için güzel bir çalışma olmuş. İndirim fırsatları tatmin edici düzeyde olursa aktif kullanım oranının yüksek olacağına inanıyorum.

 23. Hüseyin dedi ki:

  aylık sabit ücreti, para çekme vb. gibi sabit ücretler hakkında bilgiyi nereden öğrenebiliriz

 24. Eyüp Ceviz dedi ki:

  Hayırlı olsun. İlerleyen zamanlarda kart kullananlar deneyimlerini paylaşırsa bizde talep edebiliriz.

 25. Hasan dedi ki:

  Web Girişimleri, Sosyal Medya ve Online Pazarlama ile ilgili haberleri bizimle paylaşan ve asıl işi habercilik olan bir oluşumun nasıl bir mantıkla bu işe girdiğini gerçekten anlamıyorum.

  Bu haberdan anladığım tek şey, webrazzi’nin iyi bir kitlesi var ve bunu nasıl paraya çevirebiliriz diye düşündük ve sektörde çeşitli indirimlerden yararlanabileceğiniz bir alışveriş kartı yaptık! Gerçekten harika!

 26. Oğuz dedi ki:

  Merhaba,

  En önemli konunun bahsedilmediğini görüyorum. Ya da ben göremedim özür dilerim, eğer bahsederseniz sevinirim.

  Bu kartın kullanım ücreti, komisyonu nedir?

  Yani karta yatırdığımız parayla internet üzerinde anlaşması olmayan herhangi bir sitede 100TL lik alışveriş yaptık diyelim. Karttan sadece 100TL mi düşecek, yoksa belli bir komisyon alınacak mı? Bu komisyon yüzde şeklinde mi yoksa belli rakamlara göre sabit ücret şeklinde mi?

  Bilgi verebilirseniz sevinirim.

 27. bülent dedi ki:

  Kart düşüncesi güzelde. keşke buna bağlı birde sanal kart oluşturabilse. misal paypal onayı gibi yerlerde çoğu kişinin işine yarayacak bir şekilde. o zaman çok talep görecektir eminim. çünkü bir sanal kart için garanti bankasına dünyanın parasını ödemekten sıkılıktık artık. bence bunu bir düşünün.

  1. Onur dedi ki:

   Bu tür yorumlarla sürekli karşılaşıyoruz, hep de şu şekilde oluyor: “A bankasını kullanmak istemiyorum ama şu hizmetinden dolayı kullanmak zorundayım, bir sürü de para ödüyorum.” O zaman siz rakiplerde neler var diye kontrol etmiyorsunuz. Sorduğunuz soru için yanıt vereyim: İş Bankası’nda kredi kartına bağlı oluşturduğum sanal kartı yıllardır ücretsiz kullanıyorum. Yani sözettiğiniz bankaya bağlı olup şikayet etmenizi gerektirecek bir neden bulunmuyor.

 28. Volkan Dağdelen dedi ki:

  Az önce sorduğum konu üstte cevaplanmış 1 TL aylık.
  Peki bir konu daha var.1 Şubat 2014 de başlayacak yeni kart taksitlendirme ve ödeme olayı nasıl olacak. Örn akıllı telefon için yapılmış bir kampanya, indirim olabilecek mi?

 29. ibrahim küçükhalıcı dedi ki:

  Hayırlı olsun tebrikler diliyorum. Sessiz ama meraklı takipçilerinizden bendeniz de başvurdum.

 30. Enver Gökmen dedi ki:

  Neden kart? her firma bir kart çıkarsa cüzdanımız kart mezarlığına döner. Bu kadar dijital teknolojiyi temsil eden bir firmanın kart çıkartması oldukça ironik. Özellikle teknolojinin bu kadar çeşitli imkan ve yöntemler sunduğu bu dönemde daha da ironik. Daha yaratıcı olunabilirdi.

 31. ali dedi ki:

  Ücretsiz talep formu demişler hoş ama

  “Kartın yıllık bir aidatı bulunmuyor. Ancak kullanımda aktifse her ay 1 TL’lik bir ücreti var.”

  Her ay 1 TL neredeyse standart bir kredi kartının yıllık ücretine denk geliyor. Ayrıca alışveriş başına komisyonda keserler.

  Size Aslanoba Webrazzi gibi firmalar boşa kürek çeker mi?

  İşin garip tarafı yukarıdaki yazıda hiç bir şekilde bu 1 TL den bahsedilmemiş. ben talep ettim fakat gelse de aktif etmeyeceğim.

  1. Onur dedi ki:

   Biraz önce ininal sayfasından kontrol ettiğimde farkettim, yapacağınız yüklemelerde %1 oranında komisyon ödüyorsunuz. Eğer kartınızı online değil, PTT veya Migros gibi bir yerde doldurmak isterseniz büyük olasılıkla ödeyeceğiniz bu komisyon daha fazla olacaktır, buralarda da yüklemede komisyon alındığını yazmışlar fakat ne kadar olduğu belirtilmemiş.

  2. Serdar dedi ki:

   Subat ayında yüklediğim paradan 4.45TL kaldı ve mart ayına girdik henüz ne şubat ayı için ne de mart ayı için bir komisyon kesintisi olmadı, işin ilginç yanı birkaç kuruş artma gibi bir durum oldu.Bence gayet başarılı bir iş çıkarmış.

 32. Çağla Aytaç dedi ki:

  umarım ininal geri ödeme konusunda da güzel adımlar atar.

 33. mustafa dedi ki:

  Merhaba,
  Bu kartın amaçı nedir ?
  Bankalar var sanal kk veya sanal debit kart veriyor.

 34. Burak dedi ki:

  Boş bir vaktimde yorumlarla birlikte inceleyeceğim.

 35. Mustafa Y. dedi ki:

  benim ki hala elime ulaşmadı

 36. Bedirhan B. dedi ki:

  ininal kart ile Deezer’a premium+ abonesi olamıyorum. Aynı sorun bu kartta da olur sanırım.

 37. Gökhan YILDIZ dedi ki:

  Webrazzi kartım az önce elime ulaştı. Teşekkürler 🙂

  1. Mehmet dedi ki:

   Evet bende şimdi edindim onaylattım teşekürker WEBRAZZİ!

 38. webrazzi kartım elime ulaştı..emeği geçen herkese teşekkürler.Başarılarınızın devamını dilerim

 39. Kadir dedi ki:

  PayPal hesabımızdan bu karta aktarım yapılabilir mi?

 40. Serhat dedi ki:

  Kart dağıtımları bidaha ne zaman başlıcak ?

 41. Merkur dedi ki:

  Kart dagitimi istiyoruzzz :(((

Bir Yorum Yazın