Webrazzi Kart

webrazzi-kartWebrazzi Kart, ininal‘ın altyapısını kullanan Webrazzi okuyucularına çeşitli ayrıcalıklar tanıyan ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Konuyla ilgili Webrazzi’de yaptığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.Webrazzi Kartınızı dilediğiniz her işletmede kullanabilirsiniz, özel kampanyalardan, indirimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.Kartınızla Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz.Webrazzi kartınızla internet üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Böylece yüksek limitli bir kart kullanmak ve kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalmazsınız.Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Webrazzi Kart Nasıl Çalışır?

Webrazzi Kart’ınızı aktive ettikten sonra, kartınıza online olarak ya da fiziksel yükleme noktalarından bakiye yüklemesi yapabilir ve sonrasında MasterCard logosu gördüğünüz her işletmede ve tüm internet sitelerinde, güvenli ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Webrazzi Kart Nasıl Aktif olur?

Webrazzi Kart elinize ulaştıktan sonra https://kartislemleri.ininal.com/pre-login  linkinden kartınızı aktif edebilirsiniz.

Webrazzi Karta nasıl sahip olunur?

Webrazzi Karta sahip olabilmeniz için aşağıdaki formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Kısa kartınız adresinize ulaşacaktır.

Webrazzi Karta yükleme nasıl yapılır?

Webrazzi Kartınıza PTT, PTT MATİK, MİGROS, MİGROSjet ve TANSAŞ ve https://odeme.provus.com.tr/ininal linkinden online yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Kart ile ilgili sorularınız için bize kart@webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi Kart’ınızı ücretsiz olarak aşağıdaki formu kullanarak talep edebilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.