Webrazzi Ödülleri 2013'te oylama süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2013'te oylama süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2013 için 23 Aralık 2013'te başlayan aday belirleme süreci dün akşam saatlerinde sona erdi ve bugün itibariyle oylama süreci başladı!

11 Ocak 2014'e kadar devam edecek olan oylama sürecinde 30 farklı kategoride internet şirketleri, markalar, bankalar, yeni girişimler, girişimciler ve yatırımcılar siz Webrazzi okuyucularının oylarını bekliyor.

Facebook, Twitter veya LinkedIn hesaplarınızla sisteme giriş yaparak her kategoride her gün bir oy verebilirsiniz. Ayrıca bunu her üç farklı sosyal ağ servisini kullanarak giriş yaptığınızda tekrarlayabilirsiniz.

Hemen şimdi sistem üzerinde oy vermeye başlayabilirsiniz. Twitter'da Webrazzi Ödüllerinin hashtagi ise #odul13. 

webrazzi-odulleri-2012 Webrazzi Ödülleri 2012 Ödül Töreni'nden bir kare

Yani, Facebook hesabınızla bugün oy kullanıp, LinkedIn ve Twitter hesabınızla da yine tüm kategorilerde bugün oy kullanabilirsiniz. Yarın ise tekrar tüm hesaplarınızdan giriş yaparak yeniden oy kullanabilir ve desteklediğiniz adaylara daha güçlü destek olabilirsiniz.

Geçen yıl 68984 kişinin toplam 871 bin 815 oy kullandığı Webrazzi Ödülleri'nde,56525 kişi Facebook, 10532 kişi Twitter, 1927 kullanıcı ise Linkedin ile bağlandı. Geçtiğimiz yıl birçok istatistikle birlikte özel bir infografiği sizlerle paylaşmıştık.

Sözü daha fazla uzatmadan sizi hemen Webrazzi Ödülleri 2013‘nin oylama sayfalarına alalım.

Tüm adaylara şimdiden bol şanslar!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.