Ön ödemeli kart ininal, online bakiye yükleme özelliğini yayına aldı

Ön ödemeli kart ininal, online bakiye yükleme özelliğini yayına aldı

Geçen yılın sonunda düzenlediğimiz Webrazzi Ödeme Sistemleri'12 konferansımızda lansmanı yapılarak kullanıma sunulan ön ödemeli alışveriş kartı ininal'a online bakiye yükleme özelliği geldi.

İnternet üzerinden artan alışverişte kredi kartını kullanmak konusunda çekinceleri olan kullanıcılar için önemli bir alternatif olan ön ödemeli kartlarda kullanıcılar yükledikleri bakiye kadar alışveriş yapabiliyor. 200.000'den fazla müşteriye ulaşan ininal online yüklemeyle daha önce yükleme noktalarından işlem yapan kullanıcıların zaman kaybını azaltmış oluyor.

Online bakiye yüklemesinde komisyon almayan ininal karta bir seferde minimum 10TL olmak üzere maksimum 300 TL toplamdaysa en fazla 2.000 TL para yüklemesi yapılabiliyor.

ininal-kart-yukleme

MasterCard, Provus ve ING Bank iş birliği ile hayata geçirilen ininal ön ödemeli kart ÇiçekSepeti, Markafoni, Morhipo, Trendyol ve Samsung'un da aralarında bulunduğu markalar için özel kartlar sunuyor. İninal'ın servis sunduğu şirketler arasında en son katılan firma Biletix olmuştu.

Tüm ininal kullanıcıları buradan kart bilgilerini girerek kartlarına bakiye yüklemesini gerçekleştirebilirler.  Ayrıca PTT ve Samsung Migros mağazalarında 25 TL ile 300 TL arasında yükleme yapılabilen karta, aylık 1 TL tutma ücreti ödenerek 5 TL karşılığında sahip olunabildiğini de yeniden hatırlatalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.