Tvyo yeni özellikleriyle büyümeye devam ediyor

Tvyo yeni özellikleriyle büyümeye devam ediyor

Geçtiğimiz aylarda duyurduğımuz tvyo'nun akıllı televizyon uygulamasından sonra şimdi de canlı yayında geri alma özelliğini bizimle paylaştı.

Kullanıcıların canlı yayını geri alma özelliğini akıllı televizyonlarda tvyo uygulamasında kullanmasıyla birlikte dijital yayıncılığın daha da büyümesi için önemli bir adım olarak kabul edebiliriz.

Tvyo'nun hedef kitlesinde televizyon programlarını vaktinde izleyemeyen veya reklamlarla vakit kaybetmek istemeyen kullanıcılar olsa da yeni özelliği ile programları zamanında takip eden kullanıcılar ile hedef kitlesi daha da genişlemiş oluyor.

tvyo-canli-yayini-geri-alma

Genel olarak internet kullanıcıların bildiği özelliği kısaca bahsetmek gerekirse yeni uygulama ile izleyci izlemek istediği program başlasa bile canlı yayını geri alıp en baştan ya da istediğiniz yerden izleyebileceksiniz.

Dijital yayıncılığın gelişmesi adına Kumandam uygulamasının da bulunduğu önemli adımlar atan tvyo'nun gelecek yılda da yeniliklerin devam edeceği bize paylaştıkları bilgiler arasında. Ücretsiz içerik sunan ve sunduğu içerikler için telif ödeyen platformun desteklenmesi dijital yayıncılığın sağlam adımlarla büyümesi adına önemli. CNBC-E'de yayınlanan yurt dışı dizilerle birlikte yerli içerikleri de bulabileceğiniz tvyo'nun iOS uygulamasına App Store'dan, Android uygulamasına ise Google Play'den ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.