Amazon Fresh hizmet verdiği bölge sayısını artırıyor

Amazon Fresh hizmet verdiği bölge sayısını artırıyor

Amazon'un bir alt markası olan ve Amazon Fresh adı altında online market alışverişi ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmet, kapsama alanını genişletmeye devam ediyor. Alınan son bilgilere göre Amazon Fresh çok yakında San Francisco'da da hizmet vermeye başlayacak.

İlk olarak Los Angeles ve Seattle'da başlatılan servis, Amazon'un büyük ekosisteminde önemli rol üstlenme ihtimali olan yapılardan. E-ticaret devi Amazon'un güvendiği alanlardan birisi olan online market alışveriş servisini ABD'de genişletmesi de, anlaşılan o ki servisin ilk olarak açıldığı bölgelerde başarılı olduğunun bir göstergesi.

Servisin pilot olarak denenmesiyle başladığı günlerden bu yana özellikle Amazon Fresh kamyonları sürekli dikkatleri üzerine çekiyordu. Ardındaki Amazon ile finansman desteği konusunda da sıkıntısı olmayan Amazon Fresh markası, böylece hızlı bir büyüme yakaladı. Amazon Fresh'in iOS için bir de mobil uygulaması bulunuyor.

Amazon Expands Grocery Delivery Service To Los Angeles Area

Ülkemizde de online market alışveriş alanında akla ilk gelen markalardan birisi Migros. Bu alanda Migros Sanal Mağaza markasıyla hizmet veren Migros'un yanı sıra, artık hepimizin yakından tanıdığı Hasan Aslanoba'nın da TazeDirekt gibi benzer bir projesi ve OnlineMarket yatırımı bulunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.