Webrazzi Türkiye İnternet Ekosistemi Raporu yayınlandı!

Webrazzi Türkiye İnternet Ekosistemi Raporu yayınlandı!

Profesyoneller için bilgi merkezi sloganı ile yayın hayatına başlayan Webrazzi PRO'daki verilerden derleyerek oluşturduğumuz "Türkiye İnternet Ekosistemi" isimli raporumuzu sizlere sunuyoruz.

İlk olarak "Explore Turkish Internet Ecosystem" ismiyle TechCrunch Disrupt Berlin etkinliğine katılan yerli ve yabancı katılımcılara İngilizce olarak sunduğumuz Türkiye internet ekosistemini özetleyen raporumuzu, içeriğini geliştirerek Türkçe olarak hazırladık.

Türkiye internet ekosistemini ana başlıklar ile anlattığımız raporda kullandığımız verilerin bazıları tüm internet kullanıcılarına açık olmasının yanında bazı verilerimiz yukarıda da belirttiğimiz gibi yalnızca Webrazzi PRO üyelerine özel veriler arasında yer almaktadır.

Toplamda 7 başlık altında 43 adet grafiğin yer aldığı raporda '"Türkiye İnternet Kullanımı & İstatistikler, E-Ticaret ve Ekonomi, Arama, Mobil, Sosyal Medya, Yatırım, Reklam'' başlıkları altında Türkiye'ye özel çeşitli bilgiler içeren grafiklere raporumuzdan ulaşabilirsiniz.

İnternet ekosistemi büyüdükçe sektörle ilgili çeşitli bilgilere, istatistiklere ve özel raporlara birçok kişi her zaman ihtiyaç duyabiliyor. Bu ihtiyacı gidermek amacıyla geliştirdiğimiz Webrazzi PRO'da şu anda sektörel 850 grafik ve dijital ekosistemle ilgili 85 not yer alıyor. Düzenli olarak güncellenen ve yeni verilerle giderek daha da zenginleşen Webrazzi PRO'ya siz de üye olabilirsiniz.

Bu ilk versiyonu olan raporumuzu sürekli güncelleştirerek yeni verilerle zenginleştireceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.