Girişim Ofisleri’nde bu hafta Saran Online’ı ziyaret ettik
Arama
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Saran Online’ı ziyaret ettik

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri’nde bu hafta Saran Online’ı ziyaret ettik. Saran Holding’in merkezindeki Saran Online ofisinde bize şirketin CEO’su Sadok Kohen eşlik ediyor.

Dört yıl önce Tuttur.com‘un kuruluşuyla başlayan Saran Online, bugün 55 kişilk bir kadroya ulaşmış. İçerik işine çok inandıklarını belirten Sadok Kohen, geçen yıl satın aldıkları Ajansspor ile önümüzdeki dönemde farklı işler yapacaklarını paylaşıyor.

Bu kadar spor odaklı bir girişimin ofisini geçtikten sonra kendini tutamayıp  Ümit’in de kendini spora verdiği bölümleri videonun son bölümünde izleyebilirsiniz. 🙂

Bugüne kadar gezdiğimiz diğer girişim ofislerinin videolarını buradan, Webrazzi TV’nin tüm programlarına ise şuradan ulaşabilirsiniz .

Yorumları GösterYorumlar Gizle (12)
 1. Bilal dedi ki:

  Yazılımcıları küçük bir odaya sıkıştırmışlar. Onlar olmadan ne yapacaksınız acaba biraz değer verin yazılımcılara…

 2. cagdas dedi ki:

  way be adamlar neler yapıyor biz 2 kişi 10 kişinın yaptığını yapmaya çalışıyoruz :/ paranın gözü kör olsun 🙁

 3. Güven dedi ki:

  Sitenin kötü haline Trde ilk 1000 deydik demiş 🙂 Ben siteyi ilk 15 bine sokmak için uğraşıyorum 😀 Şirketleri çok güzel yerde…

 4. Volkan Küçük dedi ki:

  Keyifli bir sohbet olmuş, teşekkürler. Bir fenerbahçeli olarak tebrik ederim saran ailesini 🙂

 5. Mert Bulan dedi ki:

  Normal bir bilişim şirketine oranla aşırı kurumsal bir yapı sezdim. Açıkçası burada çalışmak istemezdim. Çalışanlara Allah kolaylık versin.

 6. enver volkan dedi ki:

  Bence bu ziyaret hiç güzel olmamış.. yeni açılmış kurumsallaşmaya başlamış yerleri tanıtsanız daha güzel olur..

 7. Haluk dedi ki:

  Tutturun bu kadar küçük bir ekiple yönetildiğine inanamıyorum. Allah razı olsun ne diyelim, helal olsun!

 8. murat dedi ki:

  arkadaşlar yorumlara bakıyorumda bazı arkadaşlar çalışanların çokluğundan bahsediyor az bile arkadaşım ben yıl evvel vipdukkan.com un Zincirlikuyu daki yerine gitmiştim yaklaşık 500 kişi bilgisayarda ürün girişi ve güncellemesi vs çalışıyorlardı fakat yinede iflas ettiler

  1. firat dedi ki:

   500 kisi biraz mubala iceriyor sanirim.

 9. Ahmet Yücel dedi ki:

  Sadok Kohen Bey, gerçekten beyefendi bir insan görünüyor. Kesinlikle yöneticilerde olması gereken birincil özellik gibi geliyor bana, Olgunluk, Demlenmişlik.
  Bu arada Abi, normalde ofislerde direk dalarsın odalara falan ama, konu Saran Holding olunca, “Girebilir miyiz?” soruları da gözden kaçmıyor değil. 😀

 10. Özellikle yazılım odasının sıkış tepiş olmasıyla ben de ofis kötü bir izlenim bırakmışken spor odasıyla fikrim birden değişti. Tabii önemli olan odayı oraya koymak değil çalışanı teşvik ederek aktif olmasını sağlamak.

Bir Yorum Yazın