NOAH 2013 bir kez daha internet CEO'larını buluşturuyor [davetiye]

NOAH 2013 bir kez daha internet CEO'larını buluşturuyor [davetiye]

İnternetin CEO’larını buluşturan konferans NOAH, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Londra'da, Kasım ayı ortasında arasında gerçekleştirilecek. İnternet dünyasının tanıdığınız ve tanımadığınız onlarca önemli isminin katıldığı bu özel konferansa Webrazzi okuyucuları da katılma şansına sahip.

13-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan NOAH 2013'e Avrupa ve ABD'den çok sayıda üst düzey yönetici katılacak. Zengin bir programa (pdf) sahip etkinlikte yatırımcılar da önemli bir katılımcı grubunu oluşturuyor.

Aşağıdaki katılımcı şirketlerden bir kesit sunduğumuz NOAH'a Türkiye'den de CEO'lar ve üst düzey yöneticiler konuşmacı olarak katılacak. Bu isimler, Kariyer.net CEO'su Yusuf Azoz, Peak Games kurucu ortağı ve CSO'su Rina Onur, Trendyol CEO'su Demet Mutlu, Yemek Sepeti CEO'su Nevzat Aydın.

noah 2013 internet konferansi

Webrazzi'nin davetlisi olarak katılın

Gelelim NOAH 2013'e nasıl kayıt olacağınıza. Etkinlik sadece davetiye ile katılımcı kabul ediyor ama size özel NOAH13-WEBRAZZI kodu ile davetiye şartını ortadan kaldırarak kayıt olabilirsiniz. Bununla beraber kayıt ücretinin 780 Pound (yaklaşık 2 bin 500 TL) olduğunu da belirtelim.

Son olarak, profesyonel yatırımcı, avukat, basın veya halkla ilişkiler ajansı çalışanıysanız registration@noah-conference.com adresine Webrazzi'den bahseden bir e-posta göndererek kişisel kayıt kodu alabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.