Girişim Ofisleri’nde bu hafta ShiftDelete.net’in konuğu olduk
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta ShiftDelete.net’in konuğu olduk

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri tüm hızıyla devam ediyor. Hatırlayabileceğiniz gibi geçtiğimiz hafta tmob’un ofisini gezmiştik. Bu hafta da teknoloji haberleri ile yakından tanıdığımız ShiftDelete.net’in konuğu olduk. ShiftDelete.net’in ofisini bizlere sitenin kurucusu Hakkı Alkan gezdirdi ve hem site, hem de ofisi hakkında pek çok konuda bilgi verdi.

Aylık 8 milyon tekil ziyaretçiye sahip olan ShiftDelete.net’in ofisinde ilk gözümüze çarpan mutfak bölümü oldu. Oradaki kalori hesabımızın ardından stüdyoya göz attık ve ardından da ofiste neredeyse elinizi attığınız her yerde bir başkasını bulabileceğiniz yeni ve ilgi çekici cihazları kurcaladık. Bu sırada Hakkı, ShiftDelete’teki unboxing videolarında kullanılan bıçağın hikayesini de ilk kez bize anlattı. Diğer ilginç detay ve konuları da videodan izleyebilirsiniz…

Diğer Girişim Ofisleri videolarına buradan, tüm Webrazzi TV yayınlarına ise bu adresten göz atabilirsiniz.

Yorumlar (18)
 1. Ahmet Ahmet

  SDN'i ilk çıktığı yıldan buyana takip ederim ama şu arayüzü değiştirme zamanları gelmedi mi artık? Hani daha modern ve sade bir arayüz olsa ne güzel olurdu.

 2. Faruk Faruk

  Bıçak önemli, o bıçak olmasa video'ların izlenme oranı bile düşer. :D

 3. Ümit Çün Ümit Çün

  Gayet sıcak kanlı bir muhabbet ve başarılı bir çekim olmuş..

 4. Otomobil Günlüğü Otomobil Günlüğü

  Güzel bir söyleşi olmuş...

  Bu arada neyi satın aldıklarını bilen varmı?

 5. Yahya Yahya

  Çok beğenerek takip ediyoruz.Başarılarının Devamını diliyorum..

 6. Emre Çetiner Emre Çetiner

  Takip etmediğim bir site. Zaten arayüz olarak adsl çıktığı tarihte takılıp kalmış bir site gibi duruyor. Hiç biri demiomu aga bu ne artık yenilesek?

 7. Ozan Karadağ Ozan Karadağ

  Çok sıcak kanlı, içten birisi ya, hani konuşmadan karşımda dursa kasıntı diyeceğim adam, nasıl tatlı diliyle hiç soruya ihtiyaç kalmadan herşeyi anlattı.

 8. Barış Barış

  Bıçaksız shiftdelete videosu olmazdı zaten =)

 9. Tarık Tarık

  Kurucusu maşallah her videoda 8 milyon hitini gözümüze gözümüze sokuyor :)

 10. Hakkı bey, video başında aylık 8 milyon ziyaretçi ile en çok tıklanan sitelerden biriyiz demiş. bu çok iddialı olmuş ki, ben bu söylemden hakkı beyin site hitlerden haberi olmadığını farkettim. çünkü günlük ortalaması 265 bine denk geliyor. eğer derseniz ki en çok tıklananlar forumlardan birisi eyvallah. ama en çok tıklanan site derseniz bu büyük bi yalan. umarım bi düzeltme yaparlar.

  1. DOstum Hakkı bey orada 8 m unique user dan bahsediyor hit değil sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş

  2. Berdanbircan Berdanbircan

   Eren bey haklı ve Türkiye'deki çok tıklanan 100 siteden biriyiz diyor bu çok geniş bir yelpaze zaten..

 11. Dogukan Yavuz Dogukan Yavuz

  Çok eğlenceli bir söyleyiş olmuş.SDN internet sektöründe ülkemizin önemli değerlerinden biridir ve bence bunun hakkınıda veriyorlar..

 12. Farez Farez

  Oldukça hoş ve samimi bir sohbet olmuş

 13. Özkan Özkan

  İşte çekim budur abi. Ümit'i ilk kez bu kadar rahat görüyorum :))

 14. Saim Daim Saim Daim

  Hapı yuttunuz söyliyim, şimdi Hakkı gelip büyün yorumlara

  tek tek cevap verir...

 15. Blog Vakti Blog Vakti

  SDN nin genellikle Mobil kategorisini takip eden biriyim. Benimde SDN, Webrazzi gibi büyük bir teknoloji haber blogumun olmasını çok istiyen birim.

  SDN nin ve onun gibi sitelerin Ofislerini gerçekten hep merak etmişimdir. Bu imkanı bize sunduğunuz için teşekkürler Webrazzi.

 16. Serkan İnce Serkan İnce

  SDN kurulduğu günden bu yana takip etmekteyim.İşlerinin hakkını gerçekten veriyorlar.Fakat sitelerinin artık güncellenmesi gerekiyor haberleri okurken göz yoruluyor ve çok fazla reklam mevcut.