Girişim hızlandırma programı PILOTT Webrazzi ofisinde canlı yayında!
Arama
Girişim

Girişim hızlandırma programı PILOTT Webrazzi ofisinde canlı yayında!

PILOTT logoTelekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısı olan Türk Telekom’un hızlandırma programı PİLOTT‘u geçtiğimiz ay başında sizlere tanıtmıştık. Girişimcilere 100.000 TL‘ye kadar sermaye sağlayan hızlandırma programını bugün  bir kez daha gündemimize alıyoruz.

Türk Telekom’da Girişimcilik Program Yöneticisi olarak görev yapan Duygu Öktem, canlı yayında Arda Kutsal’ın sorularını yanıtlayacak ve PİLOTT’un girişimcilere ne gibi fırsatlar sunduğunu anlatacak.

Emre Kurttepeli, Hasan Aslanoba, Sina Afra ve Arda Kutsal’ın da mentorler arasında yer aldığı bu hızlandırma programına ilişkin sorularınızı yorum bölümünden veya sosyal ağlardaki hesaplarımız üzerinden bize iletebilirsiniz.

Başvuru için 20 Ekim 2013 son gün. Katılım detayları için önceki yazımızı veya pilott.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme: Canlı yayınımız sona erdi. Yazının devamında video kaydını izleyebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (6)
 1. Sedat Ateş dedi ki:

  Duygu Hanım Merhaba ;

  Ne tip projelere yatırım yapılıyor ? E-ticaret girişimlerine yatırım verilmekte midir ?

 2. Hakan Turan dedi ki:

  Canlı canlı verdiğiniz enerji ile kayıt oldum. teşekkürler.

 3. Ersan dedi ki:

  Eğer girişiminizin için göstermelik bir şuraya da seçildik şeysi istiyorsanız başvurun. Yoksa uzak durun.

  Türk Telekom gibi hantal bir kurumun desteklediği girişimi kimse bilmez, ayda 3-5 kullanıcısı olur, ilk seçildiklerinde orada burada hava atarlar, sonra unutulur giderler.

  Dikkat edin, daha önce Türk Telekom’un desteklediği ve çok kullanılan bir ürün/hizmet duydunuz mu, genelde kullanılmayan uygulamalar, hiç ziyaret edilmeyen sitelerdir, saten sonra zaman olmadan da üzerine kapattılır, biter.

  1. Umut dedi ki:

   3-5 derken? adamların milyonlarca müşterisi var 🙂

  2. Mert Yildirim dedi ki:

   Turkcell Superonline çalışanımısın 🙂 Ben Turkcell çalışanıyım fakat böyle düşünmüyorum evindeki 8 mbps lik internet ile Türk Telekomu bir tutma insanlar evindeki ADSL internet ile kullanmış oldukları sabit hat ile Türk Telekomu sanıyorlar Türkiyenin en büyük şirketlerinden biri Koç Sabancı Turkcell bunun yanında hikaye dünyada ISP de en büyük firmalardan biri. Dünya şirketine 3 5 diye hitap ediyorsun ya ben ozaman senin beyninden şüpe ederim sadece ADSL kullanıcısı 7.5 Milyon 🙂

   1. Ersan dedi ki:

    Yarım yamalak anlamayın lafimizi, Pilott’un sectigi fikirlerin 3-5 kullanicisi olur, sonra kapanir, gider diyoruz. Göstermelik girisimler bunlar. Bu isler Turk Telekom acisinda pazarlama calismasi. Yazik derim, olayi ciddiye alip zaman harcayan girisimcilere. Gidin, calisin, para kazanin, vakit kaybetmeyiin.

Bir Yorum Yazın