Founder Institue CEO'su Adeo Ressi'yle yaptığımız söyleşinin kazananı belli oldu
Etkinlikler

Founder Institue CEO'su Adeo Ressi'yle yaptığımız söyleşinin kazananı belli oldu

  • Sizlere Founder Institue CEO'su Adeo Ressi ile canlı söyleşi yapacağımızı daha önce aktarmıştık.

webrazzi_pitch_fellowshipSizlere Founder Institue CEO'su Adeo Ressi ile canlı söyleşi yapacağımızı daha önce aktarmıştık.

Perşembe akşamı gerçekleşen canlı yayın sonunda hem okuyucularımızın hem de Adeo'nun oldukça memnun kaldığını söyleyebiliriz. Toplamda 28 girişimin başvuru formunu doldurarak Adeo'ya ulaştığı canlı yayını, toplamda 2 bine yakın kişi izledi.

Adeo söyleşi içinde geçen sene İstanbul'a yaptığı ziyaretten de bahsetti ve girişimcilerin sunumlarına yer verdi. Birinci olan projenin sahibi, aynı zamanda Founder Institue'nun yeni dönem İstanbul eğitimine de ücretsiz katılım hakkı elde etti. Birinci olan projeyi ise aşağıda sizinle paylaşıyoruz:

Birinci olan isim: Onur Yaman Projesi, ajoen: "My company, ajoen is developing a mobile application to help parents keep their children healthy and ensure that they get good nutrition by analyzing children's food intake and making suggestions accordingly."

Proje tanımından biraz da Türkçe bahsetmek gerekirse, Onur Yaman projesinde bir mobil uygulama geliştirerek çocuk sahibi olan ailelere çocuklarının yediği/içtiği besinleri analiz ederek önerilerde bulunuyor. Adeo'nun bu projeye 10 üzerinden 8 verdiğini de hatırlatalım.

Yorumlar (1)
  1. Eralp Eralp

    daha once yapildimi bilmiyorum ama bu konuda asiri hassas birisi olduğumdan Onur Yaman'i tebrik ediyorum..cocukların gelisiminde yedikleri gidalarin cok buyuk bir onemi var ve bunu analiz edip bazi bilgiler isiginda aksiyon alabilmek gerçekten bir ebeveyn olarak her anne babanın yapmasi gereken husus.. Vucudumuz bir kimya laboratuvari ve verirsek ona göre calisiyor...Guzel yakalamis!