Bitcoin Londra’da Ripple‘ın CTO’su Stefan Thomas ile konuştuk [Video]
Etkinlikler

Bitcoin Londra’da Ripple‘ın CTO’su Stefan Thomas ile konuştuk [Video]

Webrazzi medya sponsoru olduğu Bitcoin Londra’dan ininal sponsorluğunda bildiriyor. Tüm haberlere wbrz.in/bitcoinlondon adresinden ulaşabilirsiniz.

ripple-logoBugün sizlere Bitcoin Londra’dan aktardığımız haberler arasında Ripple‘ın CTO’su Stefan Thomas'ın oturumu da vardı. Aralarında Andreessen Horowitz'in de bulunduğu bir gruptan yatırım da alan Ripple; girişimcileri online olarak destekleyebileceğiniz, topluluk destekli bir online yatırım platformu.

Ripple aynı zamanda platform üzerinde aralarında bitcoin'in de bulunduğu çok sayıda para birimi ile ödeme yapmanıza veya almanıza olanak sağlıyor. Biz de Bitcoin Londra'da şirketin CTO'su Thomas ile sohbet etme şansı yakaladık.

Thomas; öncelikle kendinden ve Ripple'dan bahsederken hemen ardından bitcoin ile nasıl 200 bin dolar kaybettiğini anlattı. Thomas son olarak bitcoin'in insanlar arasında nasıl yaygınlaşacağı ve temel para birimi haline geleceğiyle ilgili kendi düşüncelerini paylaştı.

Yorumlar (6)
 1. Sabri Kacabilir Sabri Kacabilir

  Logo yanlis degil mi?

  1. Evet uyarınızla farkettim, düzelttim logoyu. Teşekkürler.

 2. İsa Koç İsa Koç

  Ey Webrazzi Bitcoin'den ne çıkarınız varda bu kadar çok pohpohluyorsunuz.

  Ben şahsi düşüncem olarak düşünüyorum ki bu bitcoin yıllardır ellerinde olan FED gibi diğer ülkelerin de merkez bankalarını ele geçiremeyen yahudi lobisinin bir girişimi olduğunu düşünüyorum. Siyasi olarak ele geçirilemeyen tüm paranın basılma ve yönetilme işinin sosyal yolla yapıyorlar. Eğer bir firma karşılıksız olarak her yerde bastırıla bastırıla tanıtılıyorsa ve çok övülüyorsa peşinde dikkat ettim muhakkak yahudi kuruluşu çıkıyor. BKZ. Oracle, BKZ. Google, BKZ Facebook vs. Ufakları saymaya gerek yok. Bunlar tüm dünyada beş kuruş verilmeden bol bol reklam edilerek lider yapılan kuruluşlar.

  1. Bir çıkarımız yok tabii ki şu anda gündemde olan bir konu olması ve Londra'da bu konuyla ilgili konferansa medya sponsoru olmamız sebebiyle arka arkaya haberler çıktı.

  2. hemfikirim, özgürlükçü yaklaşımlar ancak arkasında güçler olduğunda alevleniyor. Tabi bu güçlerin çıkarları para olunca otomatik olarak yahudi lobisinden başka bir şey akla gelmiyor. webrazzi nice girişimler gördük başka sektörde olmadıkları kadar web sektöründe cirit atıyorlar. Çünkü yatırım yaptık dedikleri rakamlar ile şirketi şişirip hisse gösteriyor, ardından 1-2 fiyaka hareket, bir bakmışsın 10 kuruş etmez dediğin şirket borsada, veya daha yatırım almış. Daha da anlatırım ama yayınlamazlar. Hoş buna da şüpheliyim yayınlacaklarına ama

   1. Ali Bey'in cevapladığı yukarıdaki yorumları yazanlara sözüm :)

    Yıl 2017... Eminim hepinizin Bitcoin Ethereum Litecoin ve hatta Ripple hesabı vardır :)