Akakce.com, iOS uygulamasını yayınladı
Uygulamalar

Akakce.com, iOS uygulamasını yayınladı

Bu ayın başlarında, Netprice'ın 20 milyon dolarlık bir değerleme ile Akakce.com'un yüzde 20 hissesine ortak olduğunu sizlere duyurmuştuk.

2010 yılının hemen başında mobil sitelerini devreye sokan Akakce.com, şimdi de iOS uygulamasını yayınladı.

Ücretsiz olarak AppStore'da yer alan akakce mobil uygulaması, iOS versiyonu ile akakce.com üzerinden yapabileceğiniz tüm fiyat karşılaştırma işlemleri uygulama üzerinden yapmanız da imkan kılıyor. Uygulama özellikle fiyat karşılaştırmayı seven kullanıcılar tarafından sıkça kullanılabilir.

image image (1) photo (2)

Akakce mobil uygulaması sayesinde fiyat karşılaştırma konusunda danışabileceğiniz direkt bir uygulama olması, akakce.com'un başarısını da yükseltecektir. Örneğin, bir mağazadayken internetteki fiyatları kontrol etmek için uygulamadan yararlanabilir. Bununla birlikte, uygulamada yer alan not bölümü, kullanıcıların "Nerede, kaça buldun? Bulduğun fiyatı not al." kısmı üzerinden yararlı bir bölüm getiriyor.

Uygulamayı burada iOS yüklü cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar (3)
  1. Akakce hizli bir sekilde ilerliyor. iOS uygulamasi da gayet iyi. Bir iPhone Servisi olarak bu uygulamayi tum musterilerimize kuruyoruz. Uygulamada musterilerimizin daha fazla fiyat bilgisi ve arastirma yapmasina imkan veren bir alt yapi var. Umarim daha da gelistirirler.

  2. Bu haber başarının bizede uzak olmadığı fikrini oluşturdu :)

  3. İpad uygulaması da istiyoruz