Webrazzi PRO’da haftanın grafiği: akıllı telefonlarda vaktimizin yüzde 80'ini uygulamalarda geçiriyoruz

Webrazzi PRO’da haftanın grafiği: akıllı telefonlarda vaktimizin yüzde 80'ini uygulamalarda geçiriyoruz

Bir haftanın daha sonuna gelirken Webrazzi PRO'da haftanın grafiği ile karşınızdayız. Profesyoneller için bilgi merkezi olarak konumlandırdığımız Webrazzi PRO, kısaca açıklamak gerekirse içerisinde yüzlerce veri ve özel olarak hazırlanmış notları bulunduran bir bilgi merkezi.

Açıldığı günden beri sizlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Webrazzi PRO'nun demo video'sunu buradan izleyebilir, servisi detaylıca anlattığımız sayfalarımızı ise ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak üye girişi yapmadan da sağ üstte yer alan arama kutusu ile Webrazzi PRO'nun arama deneyimini yaşamanız mümkün.

Ve gelelim bu haftanın grafiğine. Flurry, daha önce sizinle paylaştığımız gibi, mobil dünyada son derece güçlü bir şirket. Bu gücünü kullanarak eriştiği ve derlediği verileri de sık sık paylaşan şirket, son olarak Nisan ayında resmi blog'u üzerinden akıllı kullanımına dair bazı istatistikler yayınlamıştı. Flurry'nin paylaştığına göre iOS ve Android yüklü akıllı telefonlarda vaktimizin yüzde 80'ini mobil uygulamalar üzerinde geçiriyoruz. Mobil tarayıcıların pastadaki payı ise yüzde 20.

android-ios-uygulamalarda-gecen-sure-webrazzi-pro Android ve iOS kullanıcılarının akıllı telefonlarında geçirdikleri sürenin aktivitilere göre dağılım

Bu hafta içerisinde Webrazzi PRO'ya eklenen 27 grafik arasından, seçimimizi Flurry'nin açıkladığı ve 'Android ve iOS kullanıcılarının akıllı telefonlarında geçirdikleri sürenin aktivitilere göre dağılımı' başlığını verdiğimiz bu istatistiğe yazımızda yer vermek istedik. Çok değil, 1-2 yıl öncesine kadar başta Facebook olmak üzere bazı büyük isimler mobil uygulamaların bu kadar yaygınlaşmasını istemiyordu. Ama HTML5'in popülerliğine rağmen Nisan ayı için son durum bu. Bakalım ileriki yıllarda neler konuşuyor olacağız...

Son olarak Webrazzi PRO'ya üye olmayı düşünüyorsanız 1 yıl için açılışa özel olarak 799 TL + KDV yerine 399 TL + KDV ödeyerek üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kurumsal satış ve konuyla ilgili tüm sorularınız için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.