Webrazzi Startup'13 sahnesinde yer almak isteyen girişimler için başvurular açıldı

Webrazzi Startup'13 sahnesinde yer almak isteyen girişimler için başvurular açıldı

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediğimiz Webrazzi Startup'13 konferansımızı 22 Mayıs'ta gerçekleştireceğiz. Point Hotel Barbaros'ta tüm gün sürecek olan etkinliğimizde geçen yıl yaptığımız gibi bu sene de bir startup yarışması gerçekleştireceğiz.

Her ne kadar yarışma olarak isimlendirmiş olsak da asıl amacımız başarılı girişimleri böyle etkili bir konferansta katılımcılarla ve sonrasında Webrazzi okuyucuları ile buluşturmak. Yarışma sonucunda ise en beğendiğimiz girişime günün sonunda Webrazzi kupası verilecek. Böyle bir kupanın ofiste bulunması, yeni başlamış startuplar için oldukça motive edeceğini düşünüyoruz. ;)

Yazının sonunda yer alan form üzerinden gelecek başvurular arasından seçilecek 10 girişim, sahnede 5 dakikalık sunumlar gerçekleştirecek ve eğer dilerlerse girişimlerin ilk açılışlarını Webrazzi Startup'13 sahnesinden de yapabilecekler. 

Webrazzi Startup'13 sahnesine çıkacak girişimlerin belirlenmesi sürecinde girişimin daha önce açılışını yapmamış olması, başka bir organizasyonda sunum gerçekleştirmemiş olması, herhangi bir yayında haberinin yer almamış olması zorunluluk olmamasına rağmen, bizim için seçim esnasında tercih sebebi olacaktır.

Girişimlerin seçilme aşamasında çalışan bir versiyonu görmemiz ve konferans tarihinde yani 22 Mayıs’ta açılabilecek olması da zorunluluk olmasa bile büyük önem taşıyacaktır. Aşağıdaki başvuru formunda bu konuda ve girişiminizle ilgili her konuda detaylı açıklamaları bulabilirsiniz. Sorularınız ve direkt iletişim için ise editor webrazzi.com’a e-posta atabilirsiniz.

6 Mayıs’a kadar başvuru alımları devam edecek ama süreç kapsamında girişimcilerle görüşmeler ve projelerin hangi aşamada olduğunu inceleyeceğimiz için erken başvuru yapanların avantajlı olacağını söyleyebilirim.

Webrazzi Startup'13 etkinliğinde bize destek olan Platin Sponsorlarımız PayU ve TEB, Altın Sponsorlarımız CrenvoİK, Pozitron ve tmob, Dijital Medya Sponsorumuz Medyanet, İletişim Sponsorumuz Karnaval.com'a teşekkür ederiz.

Güncelleme: Başvuru zamanı sona ermiştir. Tüm katılanlara teşekkürler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.