Webrazzi PRO "Profesyoneller için bilgi merkezi" yayına girdi

Webrazzi PRO

"Profesyoneller için bilgi merkezi" sloganıyla kurgulamaya başladığımız ve kısa süre önce sizlere duyurduğumuz Webrazzi PRO bugün itibariyle yayına girdi.

Webrazzi okuyucularının büyük bölümünün günlük yoğunluktan şikayetçi olduğunu ve gündemi takip etmekte zorluk çektiğini biliyoruz. Kaldı ki bazı günler vardır, yaptığınız bir araştırma ya da hazırladığınız bir sunum için bazı verilere ihtiyaç duyarsınız ve aksi gibi bu verileri bir türlü bulamazsınız. Bulduğunuzda da acaba sektör tarafından kabul edilmiş, güvenilir bir veri midir bilemezsiniz. İşte tüm bu ihtiyaçları düşündük ve sizler için Webrazzi PRO'yu hayata geçirdik.

Webrazzi PRO'da 14 ana kategori ve yüzlerce etiket altında şu anda yüzlerce veriyi kapsayan grafikler bulunuyor. Ayrıca "Notlar" adı altında günlük çalışma temposunda profesyonellere gündemi yakalama fırsatı verecek kısa bilgi notları da sistemde yer alıyor. Webrazzi'de yayınlanan haberlerde gözünüzden kaçabilecek önemli detaylar ya da tamamen Webrazzi PRO'ya özel kısa haber notları bu bölümde sizerle sunulacak.

webrazzi-pro-ekran-goruntusu

Kısacası "Türkiye'de genişbant internet kullanıcı sayısı kaç?", "Amerika'da platformlar bazında mobil pazar dağılımı nedir?, "Türkiye dijital reklam pazarı ne kadar?", "Türkiye'de en çok mail okunan mobil platformlar hangileri?",  "Türkiye'de mobil uygulamalardaki reklam modellerinin tıklanma oranları nedir?",  "Türkiye'de Twitter kullanıcılarının cinsiyete göre dağılımı nedir?", "Yıllara göre internet dünyasında gerçekleşen IPO sayıları nelerdir?" gibi yüzlerce sorunun cevabını arama motorlarında zaman kaybetmeden, Webrazzi'nin doğruladığı veriler ışında anında Webrazzi PRO'da bulabileceksiniz.

Webrazzi PRO'ya yıllık ücret ile üye olabileceksiniz. Normal yıllık üyelik ücreti 799 TL + KDV olarak belirlenen servise açılışa özel olarak ilk 300 kişi sadece 399 TL + KDV yıllık ücretle üye olabilecek. Bu fırsattan faydalanmak için hemen üye olabilirsiniz ve hemen Webrazzi PRO'dan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Bonus kartlara özel 6 taksit imkanı da bulunuyor. Kurumsal satış ve havale seçenekleri için bizimle [email protected] veya (216) 338 56 03 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde çok farklı bölümler ve yeni özellikler Webrazzi PRO'ya dahil olacak. Biraz da bu sebeple başlangıç fiyatını sizlere ilk kullananlar olacağınız için %50'den fazla indirimle sunmak istedik.

Webrazzi PRO ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, fikir ve önerilerinizi, işbirliği taleplerinizi bize bildirebilirsiniz. Büyük bir heyecanla sizlerden gelecek geri bildirimleri bekliyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.