Webrazzi Ofisi'nin bu haftaki konuğu Wallit Kurucusu Veysel Berk oldu
Webrazzi TV

Webrazzi Ofisi'nin bu haftaki konuğu Wallit Kurucusu Veysel Berk oldu

wallit-logoWebrazzi ofisinde internet girişimcilerini ağırladığımız programımız Girişimciler Webrazzi Ofisinde'nin bu haftaki konuğu Wallit Kurucusu Veysel Berk oldu.

Wallit uygulamasından sizlere daha önce Webrazzi'de bahsetmiştik. Wallit uygulamasının kurucusu olan ve aynı zamanda da UC Berkeley'de Fizik Bilimi üzerine çalışan Veysel Berk, oldukça ilgi çekici girişimcilik hikayesini Webrazzi ofisinde paylaştı.

Berkeley'de zeminden 4 kat aşağıda 15 metrekarelik bir odada çalışırken Wallit fikrinin nasıl aklına geldiğini ve sonrasında prototipi dahi hazır olmayan bir ürünle topladığı yatırımları anlatan Berk, Wallit'in geleceği ilgili de önemli bilgilere yer verdi.

Berk'in söylediklerine göre Wallit'in içerisinde önemli değişiklikler bulunduran 2. versiyonu 24 Nisan'da App Store'da yerini almış olacak.

Sözü daha da fazla uzatmadan sizi Veysel Berk ile gerçekleştirdiğimiz 30 dakikalık keyifli sohbet ile yalnız bırakıyorum.

Yorumlar (12)
 1. Alışveriş Siteleri Alışveriş Siteleri

  bir solukta izledim. gerçekten veysel bey ve çıkardığı ürün mükemmel.

 2. İndirdik :D webrazzi etkisi ne olacak bakalım :D

 3. tebrikler harika bir söyleşi olmuş..

 4. Yavuz Erdun Yavuz Erdun

  Veysel bey inanılmaz dolu ve hoş sohbet bir arkadaşmış, içimizden biri olup aynı zamanda bu kadar donanımlı olması gurur verici.

 5. Webrazzi'de izledigim en yararli videoydu. Tesekkurler

 6. süper söyleşi koding ve wallit en iyisiydi..

 7. izlediğim en iyi röpörtaj ve dünyada tanınabilecek en iyi projelerden birisiydi

 8. 30,000 feet den hepinize selamlar arkadaslar donus ucaginda internet olmasi muthis (THY gercekten guzel isler yapiyor), bu nazik yorumlariniz icin tesekkur ederim. Yolunuz San Francisco ya duserse mutlaka bekleriz, ofisimizde sizleri ziyaret etmek isteriz.

  Veysel

 9. Barışcan Güngör Barışcan Güngör

  Veysel arkadaşımın mütevaziliğine, konuyu ve ortamı anlatışına, aktarışına hayran oldum ve gurur duydum. Türk yazılımcıları istihdam etmeleri de ayrı güzel. Başarılarının devamını dilerim.

 10. 30,000 feet den hepinize selamlar arkadaslar donus ucaginda internet olmasi muthis (THY gercekten guzel isler yapiyor), bu nazik yorumlariniz icin tesekkur ederim. Yolunuz San Francisco ya duserse mutlaka bekleriz, ofisimizde sizleri agirlamak etmek isteriz.

  Veysel

 11. çok zevkli söyleyişi olmuş. bir 30 dakika daha soluksuz izlerdim. Girişim çok güzel ve adroid'ede bekliyoruz bu app'ı başarılarınızın devamını diliyorum...

 12. Tekrar tekrar izlenmesi gerek.