Webrazzi PRO: Dijital ekosistemin veri ihtiyacını karşılamak için çok yakında geliyor

Webrazzi PRO: Dijital ekosistemin veri ihtiyacını karşılamak için çok yakında geliyor

Türkiye dijital ekosistemi büyüdükçe haliyle birçok alanda veri ihtiyacımız da artıyor. Bugün neredeyse hepimiz dönem dönem hazırladığımız raporlarda, sunumlarda ve analizlerde çeşitli konulardaki istatistiklere, rakamlara kısacası verilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu tür bir ihtiyaç Webrazzi'de bizim de hayatımızın bir parçası durumdaydı. Çünkü Webrazzi bünyesinde bizim bile derli toplu tutamadığımız bir sürü veri, analiz, araştırma ve rapor var. Bunlara bazen çok hızlıca ulaşıp, örnek veriyorum dünya ve Türkiye'deki mobil internet abonesi rakamlarını ya da e-ticaret penetrasyonu bilgisini çalışmamıza dahil etmemiz gerekebiliyordu.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak aslında ilk fikir tohumları 2008 yılında atılmış olan Webrazzi PRO servisimizi hayata geçirmeye karar verdik.

Webrazzi PRO tahmin edeceğiniz gibi hepimizin ihtiyaç duyabileceği verileri birarada bulunduran, bu sebeple sisteminde kayıtlı bir sürü grafik olan, dönem dönem de sektöre özel daha detaylı analiz, araştırma ve raporlar sunacağımız bir servis olacak. Yıllık son derece uygun bir üyelik ücretiyle kullanım hakkına sahip olacağınız Webrazzi PRO için uzunca bir süredir hem yazılım hem de verileri düzgün bir yapıya yerleştirmek için zaman harcadık. Şu anda da şirket içinde kendimiz bu servisi test etmeye başladık. Eğer bir aksilik olmazsa çok kısa süre içinde Webrazzi PRO'nun ilk üyelerini almaya başlayacağız.

Eğer Webrazzi PRO açıldığında ilk haberdar olanlardan olmak isterseniz ve açılışa özel sunacağımız üyelik ücretinden herkesten önce haberdar olup faydalanmak isterseniz pro.webrazzi.com adresine e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Webrazzi PRO için işbirliklerine açığız!

Diğer taraftan Webrazzi PRO için çeşitli firmalarla "Data Partner" olarak işbirliğine gidiyoruz. Bu noktada birlikte çalışmak istediğimiz firmalara örnek olarak şunu söyleyebilirim... Araştırma şirketleri elbette herzaman görüşmek istediğimiz firmaların başında geliyorlar ama onların dışında mesela mobil alanda şirketinde ciddi veri sahibi olup bunları dönem dönem paylaşmak isteyen firmalar ya da Monitera gibi sahip olduğu sosyal medya verisini analiz edip sunmak isteyen firmalar Webrazzi PRO için çok değerli işortakları olacaklardır.

Webrazzi PRO açıldığında ilk haberdar olanlardan olup, açılışa özel indirimli üyelik ücretinden faydalanmak istiyorsanız pro.webrazzi.com adresinden e-posta adresinizi sisteme kaydedebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.