Webrazzi PRO demo videosu karşınızda!

webrazzi-pro-logoBir süredir üzerinde çalıştığımız ve bugün yayına aldığımız yeni servisimiz Webrazzi PRO, ilk gününde büyük ilgi gördü.

Profesyoneller için bilgi merkezi mottosuyla yayına aldığımız Webrazzi PRO’nun yapısı itibariyle demo hesaplar tanımlamamız mümkün olmadı, ancak iç yapıyı merak eden kullanıcılarımız için hızlı bir demo videosu hazırladık. Aslında yarın sabahtan yayına almayı plandığımız videoyu Arda Kutsal’ın Twitter’dan yaptığı sabotajla erkene çekmek zorunda kaldık 🙂 Yukarıda videoyu izleyebilirsiniz.

Webrazzi PRO‘da 14 ana kategori ve yüzlerce etiket altında şu anda yüzlerce veriyi kapsayan grafikler bulunuyor. Ayrıca “Notlar” adı altında günlük çalışma temposunda profesyonellere gündemi yakalama fırsatı verecek kısa bilgi notları da sistemde yer alıyor. Webrazzi’de yayınlanan haberlerde gözünüzden kaçabilecek önemli detaylar ya da tamamen Webrazzi PRO’ya özel kısa haber notları da bu bölümde sizere sunulacak.

Webrazzi PRO’yu pro.webrazzi.com adresinden detaylı inceleyebilir ve kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar (6)

 1. Tebrikler, güzel bir çalışma olmuş. Webrazzi’nin bu tarz gelir modelleriyle hak ettiği kazancı sağlaması gerektiğine inanıyorum.

  Birçok farklı gelir modeli de eklenebilir aylık/yıllık bir bedele “Pro Üye” tarzı bir sistemle kişilere yorumlarının onay beklemeden yayınlanması, üyeadı@webrazzi.com maili, kişinin kendi webrazzi blog ve haberlerini oluşturup paylaşabilmesi gibi ek özellikler sağlanabilir.

  Cevapla
 2. Şu siteye bi bakın heryeri reklam dolu zaten. Bunu ücretsiz olarak sunsanız herkes yararlansa güzel olmaz mıydı ya da makul bir fiyata sunulsa ?

  Cevapla
 3. Serkan Ceylan |

  Bir de aylık üyelik ve/veya yalnızca bazı kategori verilerine ulaşabileceğimiz üyelik seçenekleri de olsa tadından yenmez

  Cevapla
 4. Şimdiden hayırlı olsun. Daha yeni servislerinizi de bekliyoruz.

  Cevapla
 5. Çok güzel bi çalışma olmuş. Hayırlı olsun. Fiyatıda çok güzel ama fiyatına değer bi çalışma :))

  Cevapla
 6. Kesinlikle fiyat çok yüksek fiyatı görünce soğudum.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın