TTNET’ten e-ticaret merkezli 2 yeni proje: okacabukaca.com ve TTNET Çarşı
Arama
E-Ticaret

TTNET’ten e-ticaret merkezli 2 yeni proje: okacabukaca.com ve TTNET Çarşı

okadar-carsiTTNET ana işine paralel farklı projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İki yeni projeyle belki de ilk kez e-ticarete bu kadar yakınlaşan TTNET’in ilk projesi okacabukaca.com bir fiyat karşılaştırma sitesi.

TTNET Çarşı ismindeki ikinci projede ise TTNET servis ve ürün kampanyalarını e-ticaret formatında sunuyor. Açıkcası site tasarımının paket fiyatlarının anlaşılması için TTNET’in kendi sayfasından çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz, sanırım şirkete bu yönde gelen geri bildirimlerin de projenin hayata geçirilmesinde katkısı vardır.

okacabukaca.com’ı incelediğimizde ise oldukça iyi sayıda e-ticaret şirketinin ürünlerinin listelendiğini söyleyebiliriz. Yine temiz bir tasarımla sunulan sitede en çok dikkat çeken noktalardan biri ise GittiGidiyor’un pazaryeri olarak bazı ürünlerde yer alması. 

okadarbukadar-ekran-goruntusu

Tahminen ortak bir çalışmanın ürünü olan proje hakkında detayları öğrendikçe sizlerle paylaşacağız. Sitede gelir kanalı olarak sadece reklama yönlendirilme yapılması, ortak bir çalışma olma ihtimalini de güçlendiriyor.

Tivibu ve TTNET Müzik gibi büyük projelerin yanısıra okacabukaca.com gibi nispeten küçük projelerle  birlikte, TTNET’in dikkate değer bir reklam envanterine ulaştığını söyleyebiliriz. Bu reklam kanallarını iş ortaklarıyla yöneten TTNET’in önümüzdeki dönemde bu envanteri genişletmek adına yeni projelerle karşımıza çıkacağını tahmin etmek zor değil.

Elimize ulaşan yeni bilgilerle yazıyı güncellemeye devam edeceğiz…

Yorumları GösterYorumlar Gizle (15)
 1. Hüseyin dedi ki:

  Zaten mükemmel bir internet hizmeti veriyolardı(!), bi eticaret kalmıştı

 2. Murat dedi ki:

  Anlaşılan domain olayı iyiden iyiye çıkmaza girmiş.

 3. burak bakırtaş dedi ki:

  okacabukaca.com sayfası hata veriyor ttnet internetini kesti heralde 🙂 bir işide düzgün yapsalar şaşırırım

 4. Ercan Kumcu dedi ki:

  10 yıllarca ödediğimiz vergiler ile oluşturulmuş altyapıya cüzzi bir tutar ile sahip olan internet sağlayıcı, önce işini doğru dürüst yapsın. Ayrıca kota aşımı adı altında yediğimiz kazıklardan bıktık.

 5. melih dedi ki:

  TTNET ilkonce milletin baglanti problemlerini duzeltsin.is yerimde internete baglanamiyorum.Kimse ilgilenmiyor.TTNET ile is yapacaklari bir defa daha dusunsun bence.Musteri memnuniyeti kocaman bir sifir.

 6. ruzzgar dedi ki:

  internetim kesilip duruyor giremiyorum sitelerinize alışveriş yapacağım nedense yapamıyorum. :))

  1. huseyin dedi ki:

   @hocammmm espiri bomba bomba koptum resmen burada. En güzel yorumu yapmışsın kesinlikle..

   Sen bu yorumu yaparken düşündüğün kadar TTnet bu siteyi açarken düşünmemiştir eminim 🙂

 7. the gaste dedi ki:

  Bence hatalı iki girişim ttnet gibi asıl işi sağlıklı ve her zaman daha iyi altyapı hizmeti sunmak olan firmaların bu tip geleceği ve ilerde ne getireceği belirsiz projelerle uğraşmaları hem verdikleri hizmete konsantre olmalarını hem de hali hazırda verilen hizmetten memnun olmayan kesimin tepkisine sebep oluyor.

  1. Mesut dedi ki:

   Katılıyorum sana. İlerde ne olacağı belirsiz saçma işlerle uğraşıyor. okacabukaca ismini cok mu düşündüler acaba onu da merak ediyorum.
   8mbite kadar olan sınırsız interneti 80 tl den ver benden aldığın fazla ücretide böyle saçma şeylere yatır bravo TTNET.

 8. Murat dedi ki:

  Neden ana işlerini yapmıyolarda oyunlar vb gibi projeler ile zaman öldürüyorlar, herkes internet bağlantısından şikayetçi onu halletsinler önce yeter.Daha bir tane bile memnun olan duymadım.

 9. Ibrahim OZKAN dedi ki:

  TTNet bu sayfada olumsuz mesaj yazanların IP adreslerini tespit edip, internetlerini kesecekmiş 🙂 Dikkatli olun.

 10. Mürteza Haktanı dedi ki:

  Sitenin adı keşke jayjayokacha olsaydı, belki meraktan müşteri gelirdi…

Bir Yorum Yazın