Kuponkodlari.com Ciuvo ortaklığı ile indirim kuponlarını ayağınıza getiriyor

Kuponkodlari.com Ciuvo ortaklığı ile indirim kuponlarını ayağınıza getiriyor

kupon kodlari cuivoÖzellikle e-ticarete dönük kupon kodlarını tek adres altında toplayan Kuponkodlari.com aldığımız yeni haberlere göre Ciuvo.com'nun Türkiye iş ortağı olmuş ve aracılık ettiği satış adedi 1000'in üzerine çıkarmış.

Öncelikle Kupon Kodları'nın son durumundan bahsedelim. 2012 Temmuz'unda tanıttığımız girişim, güncel verilere göre aylık 20.000 tekil kullanıcıya ulaşıyor ve 45.000 sayfa gösterimi yapıyor. Onur Özcan tarafından kurulan girişim Kupon Kodları, aylık ortalama 1000-1100 arası satışın gerçekleşmesine aracı olurken, aracı olunan satışların hacmi ise aylık 70 bin TL'yi geçmeye başlamış.

Bu yıl sonunda iş ortaklığı programları ile toplam 1 milyon TL'lik (aylık ort. 83 bin TL) çevrimiçi satışa aracılık etmeyi hedefleyen Kupon Kodları'nı hedefine ulaştıracak önemli iş ortaklarından biri de Avusturya merkezli Ciuvo olmuş.

kuponkodlari indirim

Ciuvo'nun 50 milyon aktif üyesi bulunuyor

2010 yılında kurulan Ciuvo, kullanıcı dostu bir tarayıcı eklentisi. Girdiğiniz sitelerde kullanabileceğiniz indirim kodlarını pencerenin üstünde açılan bir menü ile gösteriyor. Aynı zamanda fiyat kıyaslamaları da yapıyor. Mevcut 50 milyon aktif kullanıcısı var ve aylık 50 bin yeni kullanıcı kazanıyor.

20 ülkede oldukça aktif kullanılan Ciuvo'nun kupon tarafında Türkiye iş ortağı artık Kuponkodlari.com. Gelir ortaklığına dayanan bir modelle anlaşan taraflar artık Türkiye'deki internet kullanıcılarının daha ucuza alışveriş yapması için birlikte çalışacak.

Ciuvo tarayıcı eklentisinin ziyaret ettiğim bir kaç sitede gayet iyi şekilde çalıştığını gördüm ama bazı sitelerin de atlandığını söyleyebilirim. (Yönlendirme kaynaklı bu sorunun kısa sürede çözüleceğini de ekleyeyim.) Sözün özü hem vakitten tasarruf etmenizi hem de daha ucuza alışveriş yapmanızı sağlayacak bu eklentiyi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Windows'ta Internet Explorer 8 ve IE 9'un yanı sıra tüm platformlarda Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ve Safari'yi destekleyen Cuivo'yu tarayıcınıza kurarak siz de bu işbirliğinden faydalanabilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.